پرده سینما

جعفر والی همچنان ملاقات ممنوع است

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

جعفر والیجعفر والی همچنان در بیمارستان بستری و ملاقات ممنوع است.

این هنرمند پیشکسوت تئاتر که مدتی قبل یک دوره درمان را در بیمارستانی گذرانده بود، پس از ترخیص به دلیل بروز دوباره‌ مشکلات در بیمارستان تهران کلینیک بستری شده است.

دختر این هنرمند درباره آخرین وضعیت پدرش به ایسنا گفت:‌ ایشان هنوز در بخش‌ سی‌سی‌یو بستری هستند و حالشان بهتر نشده است.

جعفر والی از شامگاه 18 آذر به دلیل شرایط نامساعد جسمی در بیمارستان بستری شد و پزشکان هم هرگونه ملاقاتی را ممنوع کردند. طبق گفته فرزند این هنرمند، مشکل جعفر والی مسائل ریوی است و پزشکان برای بهبود حال وی در تلاش هستند.

این هنرمند که با همراهی ایرج راد و هرمز هدایت درصدد اجرای نمایش در گوش سالمم زمزمه کن در جشنواره تئاتر فجر بود، پیش‌تر نمایش‌های آی باکلاه آی بی‌کلاه، چوب به دست‌های ورزیل و گاو را اجرا کرده است.

او در سال‌های اخیر با بازی در دو نمایش اتاق شماره شش نوشته خسرو حکیم رابط بر اساس اثری از چخوف و ویتسک؛ یک داستان ناتمام نوشته بوشنر هر دو به کارگردانی ناصر حسینی‌مهر روی صحنه رفت. تاريخ ارسال: 1395/9/23

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

یکی از قدیمی ها سینما / با صفا و زلال / به امید شفای کامل / کاش احترام بیشتری برایش قائل شویم بازی در چند پلان کوتاه سریال معمای شاه در شان ایشان نبود / کاش در یکی از صد هزار مراسم سالینه سینما که برخی هدف خاصی هم ندارند از او تقدیر شود تا دل خوش باشند . یا علی

1+0-

چهارشنبه 24 آذر 1395
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.