پرده سینما

امین حیایی بازیگر تئاتر مهرجویی شد

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

امین حیاییداریوش مهرجویی نمایش غرب واقعی را با بازی جمیله فردین، امین حیایی، امیرعلی دانایی و... اجرا می‌کند. به گزارش ایسنا، برنامه «شب‌های داریوش مهرجویی» 5 و 6 تیر ماه در سالن «سیروس صابر» در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز برگزار شد که طی آن دو فیلم گاو و هامون نمایش داده شد و عوامل نمایش جدید مهرجویی نیز معرفی شدند.

در این برنامه که با حضور هنرمندانی همچون محمود دولت‌آبادی، تورج منصوری، حامد بهداد، فریال جواهریان، امیرعلی دانایی، رضا درمیشیان، امیر سیدی، هنگامه حمیدزاده، مهری شاه‌حسینی و ... برگزار شد، هر یک از میهمانان درباره همکاری‌های خود با مهرجویی و جایگاه این هنرمند در سینمای ایران سخن گفتند.

همچنین حامد بهداد که در دو فیلم چه خوبه که برگشتی و نارنجی پوش با مهرجویی همکاری داشته است، همزمان با نمایش فیلم هامون نکاتی را درباره خسرو شکیبایی بازیگر فقید این فیلم مطرح و از همکاری با مهرجویی ابراز خرسندی کرد.

در این برنامه که به کوشش و با اجرای هادی خوانساری برگزار شد، عوامل نمایش غرب واقعی دومین تئاتر مهرجویی معرفی شدند. بر این اساس جمیله فردین، امین حیایی، امیرعلی دانایی، محمدرضا خلج و جمال مرتضوی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. وحیده محمدی‌فر به عنوان مدیر تهیه، طراح لباس و مدیر صحنه با اجرای این نمایش همکاری خواهد داشت. فرشاد جوان مدیر فنی این اثر نمایشی و هادی خوانساری مدیر روابط عمومی و تولید آن است.

این اثر نمایشی در حال حاضر مراحل تمرین و آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارد و قرار است تابستان امسال در یکی از سالن‌های تهران به صحنه برود.

داریوش مهرجویی که علاوه بر فعالیت در حوزه سینما کتاب‌های متفاوتی را ترجمه کرده است، پیش از این دو نمایشنامه غرب واقعی و کودک مدفون از مشهورترین آثار سام شپارد را ترجمه کرده و حالا در نظر دارد نمایشنامه غرب واقعی را اجرا کند.

مهرجویی قبل‌تر هم نمایش درس یکی از آثار مشهور اوژن یونسکو را در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برده بود و نمایش غرب واقعی دومین تئاتر او به شمار می‌آید.

داریوش مهرجویی چند سالی است که در کرج زندگی می‌کند.


 تاريخ ارسال: 1394/4/7

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.