پرده سینما

تاریخ اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در فرانسه اعلام شد

پرده سینما


 

 


 


بازیگران فیلم «همه می دانند» اصغر فرهادیفیلم جدید اصغر فرهادی با عنوان همه می‌دانند کمتر از سه ماه دیگر، اکران خود را در سینماهای فرانسه آغاز می‌کند.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سایت «IMDb»، فیلم اسپانیایی زبان همه می‌دانند از تاریخ ۹ می ۲۰۱۸ (۱۹ اردیبهشت) در سینماهای فرانسه اکران می‌شود اما هنوز تاریخ دقیق اکران این فیلم در اسپانیا اعلام نشده است.

این در حالی است که هفتادویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن از تاریخ ۸ تا ۱۸ می (۱۸ تا ۲۸ اردیبهشت) برگزار می‌شود و با در نظر گرفتن تاریخ اعلامی نمایش ۹ می برای فیلم همه میدانند در فرانسه، حضور این فیلم در جشنواره کن ۲۰۱۸ پیش بینی می‌شود.

فیلم فروشنده ساخته قبلی فرهادی در آخرین روزها به فهرست فیلم‌های بخش رقابتی جشنواره کن اضافه شد و در نهایت دو جایزه بهترین فیلمنامه و بازیگر مرد (شهاب حسینی) را به خود اختصاص داد و در ادامه نیز برنده اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی جوایز اسکار شد.

در خلاصه داستان فیلم همه می‌دانند آمده است: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.

در فیلم همه می‌دانند که فیلمبرداری آن اواخر ماه نوامبر در مادرید به پایان رسید، علاوه بر پنه‌لوپه کروز، خاویر باردم بازیگر مطرح اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی در کنار ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ از دیگر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

خوزه لوییس آلکاینه ۷۸ ساله، مدیر فیلمبرداری این فیلم است. علاوه‌بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌های Memento Films از فرانسه، Morena Film  از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.

مدیریت هنری فیلم بر عهده کلارا نوتاری و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوین‌گر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری فیلم هستند. تاريخ ارسال: 1396/12/8

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

ستاره بی چون و چرای سینما /شمایی که مثل یکی اهل غر غر نیستی/بی صبرانه منتظر اکران اثر جدید هستم / باش باش تا سینما باشد/بساز حتی ضعیف/ به دیگران درس بده تا بچه لوس سینمای ایران نباشند/یا علی

0+0-

شنبه 12 اسفند 1396
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.