پرده سینما

«در جستجوی فریده» برگزیده جشنواره زنان هرات شد

پرده سینما

 


 

   

در جستجوی فریده ساخته آزاده موسوی و کوروش عطایی به عنوان بهترین فیلم مستند پنجمین دوره جشنواره فیلم زنان هرات معرفی شد.  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم زنان هرات با رای هیات داوران فیلم در جستجوی فریده به عنوان بهترین فیلم مستند جشنواره انتخاب شد.  این جشنواره از تاریخ 26 تا 29 آگوست در کابل برگزار و  Samiullah  Nabi poor از افغانستان و Martin Gerner از آلمان و Alba Sotorraاز اسپانیا داوری بخش مستند جشنواره فیلم زنان هرات را بر عهده داشتند.  علاوه بر در جستجوی فریده فیلم هایی همچون سونیتا ، آواز عقرب ها و ... نیز در این جشنواره حضور داشتند.  فیلم مستند در جستجوی فریده به عنوان فیلم نماینده ایران به اسکار معرفی شده است.در جستجوی فریده ساخته آزاده موسوی و کوروش عطایی به عنوان بهترین فیلم مستند پنجمین دوره جشنواره فیلم زنان هرات معرفی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم زنان هرات با رای هیات داوران فیلم در جستجوی فریده به عنوان بهترین فیلم مستند جشنواره انتخاب شد.

این جشنواره از تاریخ 26 تا 29 آگوست در کابل برگزار و  Samiullah  Nabi poor از افغانستان و Martin Gerner از آلمان و Alba Sotorraاز اسپانیا داوری بخش مستند جشنواره فیلم زنان هرات را بر عهده داشتند.

علاوه بر در جستجوی فریده فیلم هایی همچون سونیتا ، آواز عقرب ها و ... نیز در این جشنواره حضور داشتند.

فیلم مستند در جستجوی فریده به عنوان فیلم نماینده ایران به اسکار معرفی شده است. تاريخ ارسال: 1398/6/9

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.