پرده سینما

«جنگ ستارگان» نیامده ۵۰ میلیون دلار فروخت!

پرده سینما


 

 


جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزدفیلم جدید جنگ ستارگان یک ماه پیش از اکران، بیش از 50 میلیون دلار فروش داشته و اگر همین روند را حفظ کند رکورد پیش‌فروش بلیت را خواهد شکست.

به گزارش ایسنا، جدیدترین فیلم جنگ ستارگان تا یک ماه دیگر به روی پرده می‌رود و آمارها نشان می‌دهد که بلیت‌های آن تاکنون 50 میلیون دلار فروش داشته است.

گزارشات منتشرشده حاکی از آن است که پیش‌فروش بلیت فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد با پشت سر گذاشتن بازی بقا به شکستن رکورد جهانی بسیار نزدیک شده است. سینماها در حال اضافه کردن سانس‌های خود هستند تا تقاضای تماشاگران را پاسخگو باشند و این روند را حفظ کنند.

کمپانی فروش آنلاین بلیت Movie Tickets اعلام کرده جنگ ستارگان رکورد بیشترین پیش‌فروش بلیت برای یک فیلم در این سایت را به نام خود ثبت کرده است.

به گزارش ورایتی، پیش‌بینی شده این فیلم در شروع اکران رکورد 208 میلیون و 800 دلاری پارک ژوراسیک را بشکند. تاکنون هیچ فیلم دیگری در ماه دسامبر و تعطیلات کریسمس بیش از 100 میلیون فروش نداشته است. نیرو برمی‌خیزد قرار است 14 دسامبر 2015 در حداقل 4000 سالن سینما به نمایش درآید. تاريخ ارسال: 1394/8/29
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.