پرده سینما

کلاس های فیلمنامه نویسی مهدی سجاده چی در کرمان برگزار می شود

پرده سینما

بنا به گزارش سایت پرده سینما و اعلام روابط عمومی دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت همزمان با جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در کرمان کلاس های فیلمنامه نویسی برگزار می شود. این کارگاه های آموزشی به همت ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت برای استفاده هنرجویان و علاقمندان سینمایی استان کرمان پیش بینی شده است.

در این خبر اعلام شد: کلاس های فیلمنامه نویسی توسط مهدی سجاده چی از فیلمنامه نویسان کشور و از اساتید فیلمنامه نویسی با موضوع تبدیل خاطرات به طرح فیلمنامه برگزار می شود.

در این خبر یادآوری شد: همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس در شهر کرمان چندین کارگاه آموزشی با محوریت موضوعات مختلف برپا می شود.

روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: این سلسله کلاس ها، ویژه هنرجویان و علاقمندان سینمایی استان کرمان خواهد بود و جزو برنامه های آموزشی و تحلیلی جشنواره است که از سوی مدیریت امور فوق برنامه ها طراحی و برنامه ریزی شده است.

در این خبر آمده است: این کارگاه های آموزشی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و انجمن سینمای جوانان ایران کرمان برپا می شود.

روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت خبر داد: طبق هماهنگی های انجام شده، ثبت نام از متقاضیان که از میان هنرجویان کرمانی خواهد بود از 18 شهریور ماه جاری به صورت رایانه ای انجام می شود.در پایان این کلاس ها به شرکت کنندگان گواهی شرکت نیز، اهدا می گردد.

شایان ذکر است دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت و همیاری سازمان سینمایی کشور و استانداری کرمان با رویکرد "مقاومت، بصیرت و شکوفایی و به منظور تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی، مقاومت و بیداری اسلامی، مقابله با استکبار جهانی، تروریسم وصهیونیسم بین الملل در قالب بخش های مختلف سینمایی، کوتاه، مستند، ویدیویی، فیلمنامه نویسی و چشم انداز سینمای مقاومت ایران و نشست های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه های جانبی دیگر همزمان با هفته دفاع مقدس به مرکزیت استان کرمان در استان های مختلف و هشت کشور جهان برگزار می شود.

 


 تاريخ ارسال: 1391/6/18
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.