پرده سینما

مصطفی محمودی دبیر اتحادیه ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران شد

پرده سینما

 

                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

مصطفی محمودیبا تصویب هیات مدیره اتحادیه ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران، دکتر حمیدرضا نوروزی رییس اتحادیه درحکمی مصطفی محمودی را به عنوان دبیر این تشکل منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران دکتر حمیدرضا نوروزی در این حکم با اشاره به سوابق اجرایی و تجربیات علمی مصطفی محمودی، گسترش ارتباطات اتحادیه با سازمانها و نهادهای ذیربط، برگزاری مداوم جلسات کارگروههای اتحادیه و پیگیری مصوبات آنها تا حصول نتیجه، سازماندهی امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی، ایجاد ارتباط مداوم با اعضاء و تحلیل مشکلات و خواسته های ایشان و یافتن راهکارهای عملی برای رفع مشکلات ایشان، توجه به مساله مهم پژوهش و تحقیقات میدانی، افزایش و به روز رسانی سطح علمی اعضا منطبق با آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه سینمای خانگی و توجه به فعالیتهای درون سازمانی را از وی در فعالیتهایش خواستار شده است.

این گزارش می افزاید: مصطفی محمودی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است.  وی پیش از این در سمتهای مختلفی همچون: مشاور  رسانه ای و مدیر روابط عمومی معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور رسانه ای انجمن صنفی ویدئو رسانه کشور، مشاور رسانه ای موسسه رسانه های تصویری، مدیر روابط عمومی چندین موسسه ویدئو رسانه، سردبیر، کارشناس و کارشناس مجری برنامه های گوناگون شبکه های مختلف رادیویی و ... فعالیت کرده است. 21 سال سابقه روزنامه نگاری با عنوان سردبیر- دبیر سرویس و عضو شورای سردبیری در رسانه های های نوشتاری، عضویت در هیات مدیره کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، عضویت در کانون جهانی منتقدان تئاتر، عضویت در شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران نیز بخشی دیگر از سوابق اجرایی وی به شمار می رود. 


 تاريخ ارسال: 1391/7/24
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.