پرده سینما

انیمیشن «تهران 1500 »میزبان چهره های سیاسی می شود

پرده سینما

تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی تهران 1500 با اعلام اینکه منوچهر متکی با خرید بلیت به تماشای این فیلم نشسته است از تمامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد با خرید یک بلیت این فیلم را کنار مردم ببینند.

 

هدیه تهرانی و بهرام رادان در نمایی از انیمیشن تهران 1500محمدرضا ابوالحسنی تهیه‌کننده انیمیشن تهران 1500 درباره دعوت از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای دیدن این فیلم به خبرنگار مهر گفت: من به عنوان نماینده گروه تولید فیلم سینمایی تهران 1500 از تمامی نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت می‌کنم تا با حضور در سینماها در کنار مردم این فیلم سینمایی را تماشا کنند.

وی افزود: حضور نامزدهای یازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در سینما با خرید حتی یک بلیت بیانگر حمایت از صنعت سینما است. اصرار برای تماشای این فیلم هم به دلیل تلاش چهار ساله 250 نفر از جوانان فعال در عرصه سینماست که توانسته‌اند با تولید یک فیلم انیمیشن ایرانی، تصویر مثبتی را از آینده ایران تصویر کنند و خوشبختانه موج مثبت موجود در این فیلم و لطف مردم باعث شده که این فیلم در جایگاه دوم رکورد فروش اکران‌های نوروزی قرار گیرد.

ابوالحسنی در ادامه با اشاره به دلایل دعوت از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: تیم تولید فیلم سینمایی انیمیشن تهران 1500 بسیار علاقه‌مند هستند که دیدگاه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان افرادی که می خواهند سکان اداره کشور را به‌ویژه در امور فرهنگی و هنری در دست بگیرند، بدانند. از همین رو از نامزدهای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری می خواهیم که در حاشیه دیدن این فیلم در سینماها مواضع فرهنگی خود را صریح و روشن مطرح کنند تا هم مردم و هم هنرمندان این دیدگاه‌ها را بدانند.

تهیه کننده تهران 1500 در پاسخ به اینکه چگونه از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری دعوت به عمل می‌آید؟ گفت: در تلاش هستیم با آنها تماس برقرار کنیم و اصرار داریم که حتما بک بلیت بخرند چون مطمئن هستم این افراد همواره به سینماها دعوت شده‌اند و احتمالاً هیچگاه بلیت نخریده‌اند و خرید یک بلیت در واقع حرکت نمادین در جهت رونق سینما از سوی مسئولان محسوب می شود.

وی در ادامه افزود: اگر قرارست فکری به حال سینما و سایر رشته‌های هنری شود همین الان فرصت هست. از همین رو باز تاکید می کنم که نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور در سالن های سینما و دیدن فیلم تهران 1500 آمادگی خود برای حمایت از سینما و یک تولید ایرانی را اعلام می‌کنند. در همین راستا چهارشنبه 14 فروردین‌ماه در سینما آزادی میزبان منوچهر متکی و همراهان بودیم که وی 10 بلیت برای خودش و همراهانش خرید.

ابوالحسنی در پایان با اشاره به وضعیت فروش این فیلم گفت: بعد از فیلم سینمایی رسوایی با رقمی معادل یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان، فیلم تهران 1500 با فروشی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان در جایگاه دوم قرار دارد.


 تاريخ ارسال: 1392/1/15
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.