پرده سینما

جانی دپ بار دیگر در یک فیلم موزیکال بازی می‌کند

پرده سینما

بازیگر آمریکایی برای حضور در یک اقتباس سینمایی از نمایش موزیکال در جنگل با استودیو دیزنی مذاکره می‌کند.

 

جانی دپبه گزارش خبرآنلاین، مریل استریپ هم برای بازی در یک جادوگر اهریمنی در این پروژه در حال مذاکره است.

در جنگل (Into the Woods) را راب مارشال کارگردانی می‌کند که چهارمین فیلم مجموعه سینمایی دزدان دریایی کارائیب را برای دیزنی ساخت.

موزیکال در جنگل که در برادوی اجرا شد، درباره یک نانوای بی‌فرزند و همسرش است که راهی سفری به جنگل می‌شوند تا با جادوگری که خانواده آن‌ها را طلسم کرده روبرو شوند و خود را از این نفرین رها کنند. آن‌ها در این سفر با راپونزل، سیندرلا، جک و لوبیای سحرآمیز، شنل قرمزی و دیگر شخصیت‌های قصه‌های پریان کلاسیک برخورد می‌کنند.

جانی دپ نقش نانوا را بازی می‌کند. در صورت توافق، دپ برای دومین بار در تولیدی از استفن ساندهایم بازی خواهد کرد.

او پیش از این در فیلم سینمایی سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت با ترانه‌ها و آهنگسازی ساندهایم بازی کرد. او در آن فیلم مهارت‌های خود در خوانندگی را به نمایش گذاشت. انتظار می‌رود دپ در در جنگل بار دیگر آواز بخواند.

تاریخ شروع فیلمبرداری هنوز اعلام نشده است. دیوید کرین (شیکاگو  و 9) موسیقی فیلم را تنظیم می‌کند. فیلمنامه را جیمز لاپن از روی نمایش موزیکال در جنگل نوشته است. موسیقی اصلی ساخته ساندهایم است.

جان دلوکا که پیش از این فیلم‌های شیکاگو و 9 ساخته مارشال را تهیه کرده، فیلم جدید او را هم تهیه می‌کند.

 

دپ فیلم رنجر تنها به تهیه‌کنندگی جری بروکهایمر تولید دیزنی را آماده نمایش دارد که سوم ژوئیه اکران می‌شود. او این روزها در فیلم تعالی (Transcendence) به کارگردانی والی فیستر بازی می‌کند و پاییز امسال در فیلم جنایی مضحکه آیین عشاء ربانی (Black Mass) مقابل دوربین می‌رود.


 تاريخ ارسال: 1392/2/7
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.