پرده سینما

«شهر موش‌ها 2» طی مراسمی ویژه کلید می‌خورد

پرده سینما

فیلم سینمایی شهر موش‌ها 2 طی مراسمی ویژه که یک ماه دیگر با حضور عوامل آن برگزار می‌شود، جلوی دوربین می‌رود.

 

نمایی از شهر موش هاعلی سرتیپی تهیه‌کننده سینما در گفتگو با مهر با بیان این مطلب که شهر موش‌ها 2 طی مراسمی تا یک ماه آینده جلوی دوربین می‌رود، گفت: دکور مورد نظر برای این فیلم سینمایی و ساخت عروسک‌های آن بیشتر از آن چه که فکر می‌کردیم سخت بوده و زمان بسیاری را برای آن صرف کردیم.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک ماه دیگر دکور این پروژه آماده شود و فیلم را طی مراسمی جلوی دوربین ببریم. جزئیات این مراسم هم به زودی مشخص می‌شود.

ابراهیم شاه‌ابراهیمی طراحی صحنه پروژه شهر موش‌ها 2 را برعهده دارد و دکور این مجموعه در آشیانه هواپیما در بوستان ولایت در حال ساخت است. همچنین مرضیه برومند کارگردانی این پروژه را برعهده دارد. علی سرتیپی و منیژه حکمت تهیه‌کننده این پروژه هستند.

مجموعه شهر موش‌ها برای اولین ‌بار در سال 1360 توسط شبکه اول سیما و به کارگردانی محمدعلی طالبی و کارگردانی عروسکی مرضیه برومند برای کودکان و دانش‌آموزان ابتدایی ساخته شد. این مجموعه قرار بود دانش ‌آموزان را برای رفتن به مدرسه ترغیب کند. این مجموعه 10 قسمتی در نهایت با کاراکترهای اصلی عینکی و کپل ساخته شد که بسیار هم مورد توجه قرار گرفت و زمینه برای ادامه این مجموعه هموار شد.


 تاريخ ارسال: 1392/2/7
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.