پرده سینما

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به رئیس جمهور منتخب ملت ایران تبریک گفت

پرده سینما


 

 

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به رئیس‌جمهور منتخب ملت و نیز به‌منظور تشکر از رسانه‌ها، پیام تبریک داد.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیبه گزارش سایت پرده سینما و به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی ضمن تبریک به منتخب ملت و تشکر از رسانه‌ها، بیان داشت: انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با شکوهی وصف‌ناپذیر در سراسر ایران اسلامی برگزار شد و حضور پرشور و هوشمندانه آحاد ملت، ولایتمداری، بصیرت و بلوغ سیاسی ایشان را دیگر بار در برابر دیدگان جهانیان به اثبات رساند.

در ادامه پیام سیدمحمد حسینی آمده است: این‌جانب ضمن تبریک به منتخب ملت، حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی، امید دارم نظام جمهوری اسلامی با قدرت و توان تازه‌ای که از رهگذر خلق این حماسه عظیم به دست آورده، نفوذ معنوی خویش را همچنان در میان ملت‌های جهان بگسترد. در این حماسه سیاسی، رسانه‌های کشور اعم از رسانه ملی، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری اینترنتی سهم و تأثیری بسزا داشتند.

رفتار رسانه‌ها در این دوره از انتخابات حاکی از سلامت، قانونمندی، انضباط و اخلاق بود که این‌جانب ضمن تشکر از اهالی رسانه کشور، این رویکرد شایسته را به خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و ملت شریف ایران تبریک می‌گویم.

همچنین رجای واثق دارم که حضور شکوهمند و رأی حماسی مردم، زمینه تداوم وحدت و همبستگی ملت مسلمان ایران و دفع تهدیدها و فشارهای بیگانه را فراهم آورد و آفتاب درخشان آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری را در افق تاریخی این حماسه، هر روز تابناک‌تر و پرفروغ‌تر گرداند.


 تاريخ ارسال: 1392/3/26
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.