پرده سینما

از اولین پوستر تبلیغاتی فیلم فرهادی در ایران رونمایی شد

پرده سینما


 

 

 

اولین پوستر تبلیغاتی فیلم گذشته به کارگردانی اصغر فرهادی برای اکران عمومی در ایران رونمایی شد.

 

به گزارش ایسنا، این پوستر تبلیغاتی در اصل نظر منتقدان فیلم در فرانسه است که به فارسی ترجمه شده است.

فیلم گذشته قرار است از چهارشنبه 29 خرداد ماه در گروه سینمایی آفریقا به‌واسطه‌ پخش فیلمیران عرضه شود.

در خلاصه داستان گذشته آمده است: «احمد (علی مصفا) 4 سال پس از جدایی از همسر فرانسوی‌اش به در خواست او راهی پاریس می‌شود تا مراحل اداری طلاقشان را طی کرده و ثبت کنند. او در مدت اقامت کوتاهش متوجه آشفتگی لوسی دختر همسر سابقش می‌شود. تلاش او برای کمک به لوسی پرده از رازی در گذشته بر می‌دارد.»

علاوه‌بر برنیس بژو (بازیگر نامزد اسکار و گلدن‌گلوب و برنده‌ سزار و برگزیده کن) و همچنین طاهر رحیم (برنده جایزه سزار)، بازیگران دیگری چون علی مصفا، پائولین بورلت، بازیگر بلژیکی فیلم معروف زندگی صورتی، الیس آگویس، ژان جستین ،سابرینا وازانی و بابک کریمی در این فیلم، مقابل دوربین محمود کلاری رفته‌اند.

اصغر فرهادی در گفت‌و گویی که در جشنواره‌ فیلم کن داشت، تاکید کرد: اکران گذشته در ایران برای من بیشتر از فیلم‌های دیگرم اهمیت دارد.

این کارگردان برگزیده اسکار با ابراز خرسندی از اینکه شرایط اکران فیلم گذشته در ایران فراهم شده است، ادامه داد: برای من اهمیت دارد که همزمان با کشورهای دیگر، در ایران هم تماشاگران بتوانند فیلم را ببینند.

فیلم گذشته جدیدترین ساخته‌ اصغر فرهادی در طول چهار هفته‌ گذشته در سینماهای فرانسه به 800 هزار تماشاگر رسیده است و همچنان نمایش ادامه دارد.

پوستر ایرانی و فرانسوی فیلم گذشته


 تاريخ ارسال: 1392/3/26
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.