پرده سینما

به مناسبت دهه فجر یک روز رایگان به سینما بروید!

پرده سینما


 

 

 

روز پنجشنبه 10 بهمن ماه، سینماهای سراسر کشور بصورت رایگان میزبان مردم خواهند بود.

 

سینمابه گفته مدیر کمیته سینما سلام روز پنجشنبه 10 بهمن ماه، سینماهای سراسر کشور بصورت رایگان میزبان مردم خواهند بود.

به گزارش برنا، حبیب ایل بیگی در گفت وگویی اعلام کرد با تدبیر سازمان سینمایی، در این روز که با عنوان سینما سلام نام گرفته، مخاطبان می توانند بصورت رایگان در سینماهای سراسر کشور به تماشای فیلم های در حال اکران بنشینند.

مدیر کمیته سینما سلام درمورد علت این تصمیم گفت: تلاش ما بر این است که با توجه به آغاز ایام الله دهه فجر، هدیه ای فرهنگی به مردم داده شود. هزینه سینما و تهیه کنندگان از سوی سازمان سیمنمایی پرداخت خواهد شد تا مردم در این روز به تماشای فیلم های مورد علاقه خود بنشینند.

او این اقدام را با توجه به آغاز سال نوی سینمای ایران، اتفاقی خوب به منظور فرهنگسازی برای حضور مخاطبان در سالن های سینمایی دانست.

مدیر کمیته سلام سینما با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر در 31 استان و دیجیتالی کردن سینماهای سراسر کشور، اظهار امیدواری کرد که شاهد اکران همزمان فیلم ها در سراسر کشور باشیم.

ایل بیگی با یادآوری اینکه مسوول اکران رایگان فیلم های سینمایی در استان های مختلف در روز پنجشنبه 10 بهمن خواهد بود ادامه داد: اکران رایگان فیلم های سینمایی با همکاری مدیران کل ارشاد در استان های مختلف، انجمن سینماداران، خانه سینما، کانون پخش کنندگان و معاونت آثار سازمان سینمایی به اجرا خواهد رسید. هنرمندان در روز سینما سلام به استان های مختلف رفته و با مردم به تماشای آثار سینمایی خواهند نشست.

علاوه بر 10 بهمن ماه، در روز 21 شهریور ماه به عنوان روز سینما نیز مردم می توانند بصورت رایگان به سینما بروند.


 تاريخ ارسال: 1392/10/30
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>مرتضی:

لطفا امکاناتی قرار دهید تا بتوان خبرها را به اشتراک گذاشت....ممنون

0+0-

دوشنبه 7 بهمن 1392
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.