پرده سینما

جزئیات مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر؛ به گزارش سایت پرده سینما

پرده سینما


 

 

 

با تشریح جزئیات مراسم؛ تالار وحدت میزبان افتتاحیه فیلم فجر می شود.

 

سی و دومین جشنواره فیلم فجرمراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر با اجرای فرزاد حسنی و کارگردانی محمد حیدری عصر روز جمعه ۱۱ بهمن ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد .

به گزارش سایت پرده سینما و اعلام روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، درحالی قرار است مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر در تالار وحدت برگزار شود که عدم سخنرانیهای طولانی و طراحی متفاوت مراسم افتتاحیه از ویژگیهای آن است.

این مراسم در مدت زمان دو ساعت از ساعت 18:30 تا 20:30 در تالار وحدت برگزار خواهد شد که تلاش برای عدم برگزاری مراسم خستهکننده مهمترین ویژگی افتتاحیه فیلم فجر سی ودوم است.

بر اساس این گزارش، طبق برنامه ریزیهای انجام شده در افتتاحیه جشنواره امسال هیچ خبری از سخنرانیهای طولانی و خسته کننده نیست و حتی تنها فردی که قرار است به صورت مستقیم و روی صحنه سخنرانی کند، رئیس سازمان سینمایی است که سخنرانی حجتالله ایوبی نیز بسیار کوتاه و موجز پیش بینی شده است.

همچنین علیرضا رضاداد دبیر جشنواره فیلم فجر نیز قرار است به شیوه متفاوتی گزارش خود را ارائه دهد و در مدت زمان حدود 4 دقیقهای و با ترکیبی از کلیپ های زنده و آرشیوی گزارش خود را ارائه خواهد داد.

بنابراین گزارش، یکی از بخشهای ویژه مراسم افتتاحیه کلیپی ویژه در ارتباط با انقلاب اسلامی است که با طراحی و اجرای منحصر به فردی اجرا میشود.

در مراسم افتتاحیه همچنین بزرگداشت هما روستا، مهدی هاشمی و جهانگیر میرشکاری به پاس یک عمر فعالیت موثر و مستمر سینمایی برگزار خواهد شد که قرار است برای تقدیر از هرکدام از این 3 هنرمند، 3 سینماگر شاخص روی صحنه حاضر شوند.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اجرای موسیقی نیز یکی دیگر از بخشهای مراسم افتتاحیه است که رضا یزدانی در مدت زمان 15 دقیقه 3 قطعه را برای مراسم حاضران اجرا خواهد کرد و به احتمال فراوان یک گروه موسیقی دیگر نیز به اجرای یک قطعه موسیقی 4 دقیقهای خواهند پرداخت.

آئین پایانی مراسم افتتاحیه نیز بخشی کاملاً ویژه است که در آن سیمرغ های 32 دوره جشنواره فجر به صورت تصویری به نمایش در خواهد آمد و پس از آن از پوسترهای 32 دوره جشنواره فیلم فجر در قالب طراحی ویژهای رونمایی خواهد شد.


 تاريخ ارسال: 1392/11/10
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.