پرده سینما

جنیفر لاورنس مقابل دوربین تارانتینو می‌رود

پرده سینما
جنیفر لاورنسجنیفر لاورنس، بازیگر برنده اسکار هالیوود در حال مذاکره برای پیوستن به جمع بازیگران فیلم هشت نفرت‌انگیز پروژه جدید سینمایی «کوئنتین تارانتینو» است. به گزارش ایسنا، کوئنتین تارانتینو، کارگردان سرشناس سینمای جهان که پس از ساخت وسترن موفق جانگوی آزادشده به سراغ ساخت فیلم هشت نفرت‌انگیز رفته است، هم اکنون مشغول مذاکرات جدی با جنیفر لاورنس، بازیگر برنده اسکار برای ایفای نقش در این فیلم است.

کارگردان داستان عامه‌پسند پس از افشای بخش‌هایی از فیلمنامه هشت نفرت‌انگیز توسط یک وب‌سایت تهدید کرده بود که برای پنج سال ساخت این پروژه سینمایی را به تعویق خواهد انداخت، اما اوایل سال آن را در یک تک اجرا بصورت نمایشنامه خوانی به روی صحنه برد و نهایتا تولید این فیلم را از زمستان (نوامبر) با فیلمنامه‌ای بازنویسی شده آغاز خواهد کرد تا برای اکران سال 2015 آماده شود. این اولین فیلم در تاریخ سینما خواهد بود که پیش از این که در پرده سینما نمایش یابد، برای عموم مردم روی صحنه تئاتر رفته است.

در تک اجرای نمایشنامه خوانی هشت نفرت‌انگیز در ماه آوریل بازیگران نقش زن امبر تامبلین و زو بل بودند، اما با بازنویسی فیلمنامه احتمالا نقش اول زن را برای لاورنس جوان و مستعد کنار گذاشته است.

جنیفر لاورنس در سال 2013 برای بازی در فیلم کتابچه بارقه امید ساخته دیوید اوراسل در نقش مقابل بردلی کوپر موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر زن اسکار شد تا یکی از جوان‌ترین برندگان این جایزه سینمایی نام بگیرد و امسال نیز برای بازی در فیلم اخاذی آمریکایی دیگر فیلم اوراسل نامزد جایزه اسکار بازیگری بود که در نهایت رقابت را به لوپیتا نیائونگ بازیگر دوازده سال بردگی واگذار کرد.


لاورنس» هم اکنون مشغول بازی در قسمت سوم از مجموعه فیلم‌های بازی‌های بقاء است و پس از آن به پروژه فیلم JOY به کارگردانی دیوید اوراسل خواهد پیوست. تاکنون نام بازیگرانی چون بروس درن، کورت راسل، مایکل مدنس و ساموئل ال جکسون به عنوان بازیگران هشت نفرت‌انگیز مطرح شده است.


 تاريخ ارسال: 1393/6/1
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.