پرده سینما

مهناز افشار چهلمین فیلم اش را بازی می کند

پرده سینما


  

مهناز افشارمهناز افشار با پیوستن به فیلم سینمایی نهنگ عنبر در چهلمین فیلم سینمایی‌اش بازی می‌کند و هم‌بازی با رضا عطاران می‌شود. به گزارش ایسنا، مهناز افشار برای ایفای نقش اصلی زن در فیلم سینمایی نهنگ عنبر با سامان مقدم کارگردان این فیلم به توافق رسیده است و قرار است در کنار رضا عطاران (بازیگر نقش اول مرد این فیلم) ایفای نقش کند.

نهنگ عنبر چهلمین فیلمی است که مهناز افشار در پانزدهمین سال حضورش در سینمای ایران، در آن بازی خواهد کرد.

بر اساس این خبر، قرار است مهناز افشار با شخصیتی به نام رویا وارد زندگی ارژنگ صنوبر که رضا عطاران ایفای نقش آن را برعهده دارد، شود.

نهنگ عنبر دومین همکاری مشترک مهناز افشار و رضا عطاران بعد از چه خوبه که برگشتی داریوش مهرجویی است که به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سامان مقدم بر اساس فیلم‌نامه‌ای از مانی باغبانی و مونا زاهد ساخته می‌شود.

در خلاصه قصه این فیلم آمده است: «ارژنگ صنوبر (رضا عطاران) شخصیتی 40 ساله است که همراهش می‌شویم تا تجربه‌های متفاوت و پیچیده‌اش از عشق و مصائبی که در زندگی دچارش می‌شود را برای‌مان بازگو کند».

هفتمین فیلم سامان مقدم این روزها مراحل پیش تولید را پشت سر می‌گذارد و قرار است هفته اول مهرماه وارد مرحله تولید شود.

اسامی عوامل پشت دوربین که پروژه سینمایی نهنگ عنبر را همراهی می‌کنند عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: سامان مقدم، نویسندگان: مانی باغبانی و مونا زاهد، جانشین تهیه‌کننده: علی قربان‌زاده، مجری طرح: مجید مطلبی، مدیر تولید: حسین هادیان‌فر، مشاور تولید: آیدا مصباحی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: علیرضا شمس شریفی، گروه کارگردانی: مهدیس مناجاتی، پرگل هاشم‌نیا، نازگل هاشم‌نیا و سونیا زارعی، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، طراح گریم: سعید ملکان، طراح صحنه: محسن نصراللهی، طراح لباس: گلناز گلشن، صدابردار: علیرضا غفارنژاد، مشاور پروژه : حسن زارعی عکاس: امین محمد جمالی، مدیر تدارکات: مهدی چراغی.


 تاريخ ارسال: 1393/6/18
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>اُمید:

به جز یکی دو کار نسبتن خوب از خانم افشار چیزی از بازی ایشون به یاد ندارم جز کارهای تجاری ضعیف.کمیت مهمتر از کیفیت هست.

16+0-

پنجشنبه 20 شهريور 1393
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.