پرده سینما

باز هم تعویق در اکران رسمی «خانه پدری»

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

خانه پدری

اکران رسمی فیلم «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری قرار بود از امروز ۸ دی‌ماه آغاز شود اما تا فراهم شدن شرایط مناسب، به تعویق افتاد. به گزارش ایسنا، در این‌ باره، امیرحسین علم‌الهدی دبیر اجرایی گروه سینمایی هنر و تجربه در این زمینه نکاتی را مطرح کرده است که در ادامه می‌آید:

«به نام خدا

نظر به اعلام رسمی مسئولین سینماهای آزادی، خانه هنرمندان و سینما سوره اصفهان مبنی بر عدم نمایش فیلم سینمایی «خانه پدری» به کارگردانی هنرمند ارزشمند سینمای ایران جناب آقای کیانوش عیاری علی‌رغم قرارداد قانونی نمایش فیلم‌های سینمای هنر و تجربه بدون هیچ محدودیت مضمونی فیلم‌ها در این سینما‌ها و با توجه به اعلام شورای محترم پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایش این فیلم فقط در سینماهای هنر و تجربه، شورای سیاستگذاری سینمای هنر و تجربه جهت جلوگیری از خسارت مادی و معنوی به‌دلیل عدم امکان اجرای تعهدات خود حسب قرارداد با مالکان محترم این فیلم، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند تا مهیا شدن شرایط مناسب و درخور شأن نمایش این فیلم ارزشمند در سینماهای هنر و تجربه، نمایش این فیلم تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد.»

در حالی خبر رسمی از تعویق اکران «خانه پدری» منتشر می‌شود که این فیلم از روز پنج‌شنبه ۴ دی‌ماه اکرانش را در برخی سینما‌ها آغاز کرده بود.

این فیلم قرار بود با رعایت شرط سنی برای مخاطبان بالای ۱۶ سال در پردیس‌های کوروش، آزادی، موزه سینما، خانه هنرمندان، هویزه مشهد، سوره اصفهان اکران شود.

«خانه پدری» در بخش افق‌های نوی شصت و نهمین دوره جشنواره ونیز به نمایش درآمد و مدیر جشنواره از آن به‌عنوان کشف آن سال یاد کرد.

داستان این فیلم روایت اتفاقی در خانواده‌ای است که راز سر به مهرش در طول ۶ نسل‌ مخفی می‌ماند و تأثیراتی در روند زندگی افراد خانواده می‌گذارد.

مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی و نازنین فراهانی از بازیگران این فیلم هستند.


 تاريخ ارسال: 1393/10/8
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.