پرده سینما

همه‌چیز درباره تک‌فروشی بلیت‌های جشنواره

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

فجرمدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، چگونگی تهیه بلیت‌های شناور و روزانه در جشنواره را تشریح کرد. احد میکاییل‌زاده مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه سینماهای مردمی سی و سومین جشنواره فیلم فجر به سه گروه الف، ب و ج تقسیم‌بندی شده است، توضیح داد: گروه‌بندی اعلام شده براساس پراکندگی جغرافیایی سینما‌ها در سطح شهر بوده و قیمت بلیت‌ها نیز براساس این گروه‌بندی نسبت به یکدیگر متفاوت است.

وی با اشاره به اینکه تفاوت قیمت‌ها در فروش اینترنتی بلیت‌ها نیز وجود داشته است، توضیح داد: برای بلیت‌های گروه الف که شامل سینماهایی چون پردیس‌های آزادی، کوروش، زندگی، ملت و سینماهای جوان، فرهنگ و مانادانا، سری ۱۱تایی فروش اینترنتی ۸۸ هزار تومان و قیمت فروش گیشه ۹ هزار تومان در نظر گرفته شده است. میکاییل‌زاده ادامه داد: سینماهای گروه ب شامل استقلال، شکوفه، سروش و فلسطین است که هر سری ۱۱تایی اینترنتی ۶۶ هزار تومان فروش داشت و قیمت بلیت گیشه برای این گروه ۷ هزار تومان در نظر گرفته شده است. وی بیان کرد: پردیس تماشا، راگا و کیان جزو سینماهای گروه ج هستند که قیمت سری ۱۱تایی بلیت اینترنتی آن ۴۴ هزار تومان در نظر گرفته شده بود و قیمت بلیت گیشه ۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر توضیح داد: در طول روزهای پیش فروش اینترنتی ۱۰ هزار بلیت به فروش رسید که در کنار آن سهمیه فروش بلیت در گیشه نیز در سینماهای جشنواره در نظر گرفته شده که به‌صورت روزانه در طول جشنواره به فروش می‌رسد. میکاییل‌زاده در پایان گفت: هرچند قیمت بلیت‌هایی که به‌صورت تکی در گیشه فروخته می‌شود، اعلام شد اما اگر علاقه‌مندان به سینما تمایل دارند تا بلیت‌های گیشه را به‌صورت سری خریداری کنند، بی‌شک قیمت بلیت‌ها نسبت به تک‌فروشی کمتر می‌شود.


 تاريخ ارسال: 1393/11/7
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.