پرده سینما

برگزیدگان بخش تبلیغات جشنواره معرفی شدند

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

برگزیدگان بخش اقلام تبلیغی سی و سومین جشنواره فیلم فجر در مراسم افتتاحیه این رویداد سینمایی معرفی شدند.

برگزیدگان بخش اقلام تبلیغی این دوره از جشنواره، در مراسم افتتاحیه آن معرفی شدند.

هیات‌های انتخاب و داوری بخش تبلیغات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، متشکل از آقایان: مرتضی شایسته، سیف‌الله صمدیان، علی نیک رفتار، رامبد جوان و میثم مولایی برگزیدگان دریافت جایزه تبلیغات و اطلاع رسانی جشنواره فجر در دوره سی و سوم را در بخش های مختلف بدین شرح اعلام کردند:

 

پوستر سی و سومین جشنواره فیلم فجرهیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تندیس بهترین عکاسی فیلم را به سحاب زری‌باف برای فیلم اشباح به کارگردانی داریوش مهرجویی و تهیه کنندگی جهانگیر کوثری اهدا کرد.

هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تندیس بهترین نوآوری و خلاقیت در شیوه های اصولی تبلیغات و اطلاع رسانی را به امیر اثباتی برای فیلم ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری و تهیه کنندگی سپهر سیفی اهدا کرد.

هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تندیس بهترین مدیریت تبلیغات و اطلاع رسانی را به بهرنگ تنکابنی برای فیلم شهر موش ها ۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی اهدا کرد.

هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع رسانی (ایده پردازی برای اطلاع رسانی) را به پوریا عالمی برای فیلم شهر موش ها ۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی تقدیم کرد.

همچنین دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع رسانی (مدیریت روابط عمومی و نمایش شهرستان ها) از سوی هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به محرم براتی برای فیلم شهر موش ها ۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی تعلق گرفت.

هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع رسانی (طرح عنوان اصلی، عنوان بندی و گرافیست) را به ابراهیم حقیقی برای فیلم شهر موش ها ۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی تقدیم کرد.

هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع رسانی (مدیریت تبلیغات شهری و برگزارکننده مراسم های معرفی) را به مهشید آهنگرانی برای شهر موش ها ۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی اهدا کرد.

در بخشی از این مراسم، رامبد جوان به نمایندگی از هیات انتخاب داوری تبلیغات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر بیانیه هیات داوران را قرائت کرد.

بهرنگ تنکابنی نیز در سخنانی کوتاه گفت: هیچ کدام از ما تجربه سینما نداشتیم و تنها مهمان سینمای ایران بودیم. از اینکه ما را پذیرفتید سپاسگزارم. ضمن اینکه از تهیه کنندگان شهرموش ها۲ تشکرمی کنم.

وی درادامه افزود: در لیست گروه تبلیغات و اطلاع رسانی این فیلم که در رسانه ها منتشر شد نام عبدالرضا نیکوعکاس اثر از قلم افتاده بود که این اتفاق به دلیل فراموشی و اشتباه ما رخ داد.

تنکابنی این دیپلم افتخار را به تماشاگران سینما تقدیم کرد.

سحاب زری باف هم سیمرغ خود را به مرحوم پدر و مادرش به خاطرهمه دلسوزی های آنها تقدیم کرد و گفت: هرچه آموخته ام از مسعود معصومی است. جا دارد امشب یادی از او کنم. ضمن اینکه از داریوش مهرجویی و تیم حرفه ای اش در اشباح تشکر می کنم.

زری باف همچنین افزود: سخنی هم با مسوولان دارم و آن اینکه ما به ذره ای توجه و احترام نیاز داریم.

 

 


 تاريخ ارسال: 1393/11/12
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.