پرده سینما

فیلم‌های «عمار» به دانشگاه‌ها می‌روند

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

دبیرخانه جشنواره عمار ضمن پیشنهاد اکران تعدادی از فیلم‌های جشنواره، در روزهای آتی بسته دانشجویی را جهت اکران همزمان در دانشگاه‌ها، وارد شبکه اکران مردمی می‌کند. به گزارش مهر، اکران همزمان فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در نیمه اول اسفندماه در دانشگاه‌های سراسر کشور آغاز می‌شود. دبیرخانه جشنواره عمار تعدادی از فیلم‌های جشنواره را در روزهای آتی تحت عنوان بسته دانشجویی و مناسب اکران در دانشگاه‌ها و برنامه‌ها، اجتماعات و فضاهای دانشجویی در شبکه اکران مردمی توزیع می‌کند.

فیلم‌های این بسته متناسب با مقتضیات دانشگاه و نیازهای دانشجویی تهیه شده است و دانشجویان می‌توانند به‌صورت تخصصی و در نشست‌های علمی، فرهنگی و سیاسی این فیلم‌ها را اکران و درمورد موضوعات فیلم‌ها بحث کنند. اکران‌کنندگان جشنواره عمار برای تهیه بسته دانشجویی می‌توانند به رابط‌های اکران مردمی در استان خود مراجعه کنند. همچنین متقاضیانی که پیش از این در سامانه اکران مردمی جشنواره عمار ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت ammarportal.ir​​​ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

پیش از این فیلم سینمایی «خانه‌ای کنار ابر‌ها» وارد شبکه اکران مردمی جشنواره «عمار» شده بود و دانشگاه‌ها می‌توانند با شرایط ویژه نسبت به اکران این فیلم اقدام کنند. بسته دانشجویی در ۵ لوح فشرده ارایه شده و شامل آثار زیر است: مجله صبح، اکسیژن، Open Happiness، روی خط سفید، چشم در برابر چشم، لوازم آرایش لورآل، خانه بی‌چراغ، من مرگ می‌شوم، بهمن ۶۰، گرم بنوشید، مشتی اسماعیل، رمز و راز ملکه، شکوفه‌های زمستان، استراحت کن کیت‌کت بخور، رو به قبله، ۴۴۴ روز، غذای خوب زندگی خوب، روز داوری. همچنین «هالیوود اسب تروا»، «سپیدی»، «کلاه انگلیسی»، «روز داوری»، «راه حل»، «اشک مادر»، «آسید مهدی»، «گذر»، «در بهار آزادی»، «گرم‌ترین روز زمستان»، «قیام گوهرشاد»، «ارباب تشنه‌لب​» از جمله آثار بسته‌های قبلی هستند.


 تاريخ ارسال: 1393/12/3
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.