پرده سینما

رضا داودنژاد: «مصائب شیرین ۲» در راه است

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

رضا داودنژاد معتقد است مردم بیشتر سریال‌های ماهواره‌ای را می‌بینند و شخصیت‌هایی مثل «فاطما گل» را از شخصیت‌های سریال‌های ایرانی بیشتر می‌شناسند. رضا داودنژاد که چند ماه پیش برای ادامه جراحی خود در بیمارستانی در شهر شیراز بستری بود در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه چه زمانی می‌تواند دوباره در برابر دوربین به ایفای نقش بپردازد، بیان کرد: فعلاً همچنان در حال استراحتم ولی در عین حال همراه با پدر مشغول انجام مراحل پیش تولید فیلم «مصائب شیرین ۲» هم هستیم.

وی ادامه داد: این فیلم فعلاً در مرحله پیش‌تولید است و پدر فیلمنامه آن را می‌نویسد و امیدوارم بعد از نوروز ۹۴ بتوانیم آن را کلید بزنیم و با آن دوباره به فعالیت هنری مشغول شوم. داودنژاد درباره داستان این فیلم که ادامه «مصائب شیرین» به کارگردانی علیرضا داودنژاد است، بیان کرد: «مصائب شیرین ۲» روایت‌‌ همان شخصیت‌های داستان اول را دارد درحالی‌که ۱۵ سال از زندگی آن‌ها گذشته است.

این بازیگر تلویزیون و سینما درباره این روزهای خود که باید همچنان استراحت کند، گفت: فعلاً دوران نقاهتم را سپری می‌کنم، کمتر باید بیرون بروم و بیشتر باید در منزل استراحت کنم اما در عین حال فیلم و سریال‌ها را هم دنبال می‌کنم همچنین دو فیلم «شکاف» ساخته کیارش اسدی‌زاده و «کوچه بی‌نام» را از هاتف علیمردانی در جشنواره فیلم فجر دیدم و در مراسم اکران فیلم «لامپ صد» به کارگردانی سعید آقاخانی و بازی محسن تنابنده که از دوستان من هستند حضور داشتم.

بازیگر سریال «پشت کنکوری‌ها» ساخته پریسا بخت‌آور از فیلمنامه‌های پیشنهادی خود در تلویزیون در این مدت سخن گفت و بیان کرد: صحبت‌هایی انجام شده است تا در تابستان در سریال بازی کنم که هنوز به قطعیت نرسیده است. داودنژاد درباره اینکه در مدت استراحت خود چقدر توانسته است سریال‌های تلویزیون را تماشا کند، بیان کرد: بیشتر فیلم و سریال‌های خارجی می‌دیدم و فکر می‌کنم این روز‌ها بیشتر مردم سریال‌های ماهواره را می‌بینند و کمتر سریال‌ها و آثار ایرانی دیده می‌شود.

داودنژاد ادامه داد: اکثر مردم «فاطما گل» را بیشتر از شخصیت‌های سریال‌های ایرانی می‌شناسند. البته زمانی که من در بیمارستان بودم، سریال «گاوصندوق» به کارگردانی مازیار میری از شبکه آی فیلم پخش مجدد می‌شد و توانستم آن را ببینم و فهمیدم که تلویزیون گاهی آثار خوبی هم پخش می‌کند. وی در پایان درباره اینکه چرا فیلم و سریال‌هایی که بتواند بیننده را به خود جذب کند کمتر ساخته می‌شود، اظهار کرد: ما فیلمنامه‌نویس‌های خوب کم داریم، هر از گاهی امثال پبمان قاسمخانی فیلمنامه‌هایی می‌نویسند که پربیننده می‌شود.


 تاريخ ارسال: 1393/12/9
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.