پرده سینما

ادی ردمین نقش «دختر دانمارکی» را بازی کرد!

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

به‌نظر می‌رسد ادی ردمین برای بازی کردن در نقش شخصیت‌های متفاوت از شهامت خاصی برخوردار باشد. به گزارش مهر و به نقل از ورایتی، با انتشار اولین تصویر از ادی ردمین برنده جایزه اسکار، روشن شد او در فیلم جدیدش در نقش یک زن ظاهر شده است. ادی ردمین که برای بازی در فیلم «تئوری همه‌چیز» در نقش استیون هاوکینگ فیزیکدان بریتانیایی، جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد امسال را هفته پیش دریافت کرد، اکنون در نقشی جدید ظاهر شده است.

در این فیلم ردمین تصویرگر آینار وگنر هنرمند دانمارکی است که بعد‌ها به‌نام لیلی البی شناخته شد. زندگی این هنرمند در فیلم «دختر دانمارکی» تصویر شده است. این فیلم با اقتباس از رمان دیوید ابرشاف به‌همین نام ساخته شده و بار دیگر از همکاری ردمین و تام هوپر که کارگردان او در فیلم «بینوایان» بود، شکل گرفته است. آلیشیا ویکاندر در این فیلم در نقش گرتا همسر وگنر بازی کرده است. او هرچند ابتدا شوهرش را به سمت مواد مخدر کشاند، اما بعد به او کمک کرد تا بر یک چالش یزرگ زندگی‌اش فائق آید. در این فیلم درام که در دهه ۱۹۲۰ می‌گذرد، ماتیاس شون آرتس و امبر هرد هم بازی کرده‌اند.

ردمین در مصاحبه با دیلی میل گفته است او با کمک آلکساندر رینولدز برای بازی در این فیلم آماده شده و تلاش کرده تا در قالب یک زن فرو برود. او گفت ما با هم به همه جزئیات پرسپکتیو یک زن توجه کردیم و فکر می‌کنم این نقش احساسی‌ترین نقشی است که ایفا کرده‌ام. ادی ردمین ۳۳ ساله و متولد لندن است. او کارش را با بازی در تئا‌تر و تلویزیون از اوایل دهه ۲۰۰۰ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۶ در اولین فیلم سینمایی‌اش با عنوان «شبیه ذهن‌ها» بازی کرد. تام هوپر فیلمساز ۴۲ ساله بریتانیایی دارنده جایزه اسکار برای فیلم «سخنرانی پادشاه» در سال ۲۰۱۰ است.


 تاريخ ارسال: 1393/12/14
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.