پرده سینما

یادداشت محمد حیدری برای رسانه‌ها

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

محمد حیدری دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر،یادداشتی را منتشر کرد.

 

به گزارش سایت پرده سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حیدری در یادداشت خود خطاب به اهالی سینما و رسانه آورده است:

پیش از هر چیز،لازم می دانم مراتب سپاس خود را از اعتمادی که دکتر حجت الله ایوبی رئیس محترم سازمان سینمایی به اینجانب روا داشته و مسولیت سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را به من سپرده ، ابراز دارم.

در عین حال ضروری است از ابراز لطف طیف های مختلف سینمایی طی روزهای گذشته قدردانی  کنم و برای برادر بزرگوار خود - جناب آقای علیرضا رضا داد- که در برپایی شایسته و درخور دوره های سی و دوم و سی و سوم جشنواره فیلم فجر زحمات بی دریغی کشیدند ،آرزوی توفیق روز افزون و بهروزی دارم .

در چند روز گذشته نمایندگان محترم رسانه های جمعی در تماس با اینجانب از چند و چون برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر سئوال می کردند که پاسخ گویی به سئوالاتی از این دست نیازمند برپایی جلسات هم فکری و هم اندیشی با اهالی سینما و رسانه،تدوین فراخوان و برنامه ها ،انتصاب اعضای ستاد، برگزاری و نیز استقرار گروه اجرایی در دبیرخانه جشنواره فجر است. یقیین در آینده بسیار نزدیک با تحقق این موارد،پاسخگوی سئوالات اهالی محترم رسانه خواهم بود.

اینجانب و همکارانم تلاش می کنیم با بهره گیری از تجربه دبیران محترم ادوار مختلف جشنواره، دوره سی و چهارم را پر شکوه تر از گذشته برگزار کنیم.

محمد حیدری


 تاريخ ارسال: 1394/2/19
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.