پرده سینما

ده‌نمکی درصدد تغییر دادن نام «رسوایی ۲» است

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

در حالی که پروژه سینمایی جدید مسعود ده‌نمکی گاهی «رسوایی ۲» و گاهی «همشهری‌ها» نامیده می‌شود ولی این کارگردان قصد دارد نام دیگری بر اثرش بگذارد. به گزارش مهر، چندی پیش اخباری مبنی بر انصراف شیلا خداداد از بازی در فیلم سینمایی «رسوایی ۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی منتشر شد اما این بازیگر از مدت‌ها قبل قرارداد خود را برای حضور در این فیلم سینمایی با مسعود ده‌نمکی امضا کرده و حضور او در این پروژه سینمایی همچنان پابرجاست. علاوه بر شیلا خداداد، حضور اکبر عبدی نیز در «رسوایی ۲» یا «همشهری‌ها» اعلام شده بود که وی نیز حضورش در این پروژه قطعی است.

در حال حاضر گروه کارگردانی «رسوایی ۲» در حال انتخاب لوکیشن هستند و پیش‌تولید اصلی فیلم در ماه مبارک رمضان آغاز و بعد از پایان ماه رمضان فیلمبرداری فیلم در تهران آغاز می‌شود. هرچند تا امروز جدید‌ترین پروژه مسعود ده‌نمکی با نام «رسوایی ۲» و «همشهری‌ها» خوانده می‌شود، اما شنیده‌ها حاکی از این است که به احتمال زیاد ده‌نمکی نام فیلم را براساس ترکیب بازیگران تغییر می‌دهد. پروانه ساخت «رسوایی ۲» پاییز ۹۳ صادر شد و قرار بود تا این فیلم بهار ۹۴ جلوی دوربین برود. این فیلم را می‌توان ادامه فیلم «رسوایی» دانست که البته داستان فیلم در یک شهر فرضی می‌گذرد و داستان عرفانی را دنبال می‌کند.

«رسوایی» چهارمین اثر مسعود ده‌نمکی است که در سال ۹۱ ساخته شده است و داستان دختری به نام افسانه ساکن جنوب شهر است که علاقه‌مند به حضور در جامعه با ظاهری متفاوت است. خانواده وی از طرف آقاشریف که بدهکار و صاحبخانه آن‌هاست، تحت فشار هستند. آقاشریف که مردی میانسال و مجرد (به‌دلیل فوت همسر) است، علاقه‌مند به ازدواج با افسانه است و... اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی‌نیا، کامران تفتی و مریم کاویانی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی بودند. تاريخ ارسال: 1394/2/22
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.