پرده سینما

فروش حقوق پخش فیلم تازه‌ جیمی فاکس

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

حقوق پخش پروژه تازه‌ای با بازی جیمی فاکس در کن به فروش می‌رسد. به گزارش مهر و به نقل از ورایتی، کمپانی اطلس انترتینمنت ستاره فیلم جدید خود را پیدا کرد و جیمی فاکس در نقش اصلی فیلم درام نوم مورو به‌عنوان «چشمک» ظاهر خواهد شد. مراحل تهیه فیلم از فصل پاییز امسال آغاز می‌شود. مورو مسئولیت کارگردانی این فیلم را برمبنای فیلمنامه‌ای که توسط هرنانی پرلا نوشته شده استٰ، بر عهده خواهد داشت.

ویلیام گرین و آرون گینزبرگ از کمپانی اطلس انترتینمنت مسئولیت تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده خواهند داشت. جیک کوریلی از همین کمپانی نیز تهیه‌کننده اجرایی آن خواهد بود. کمپانی هایلند فیلم گروپ فروش بین‌المللی فیلم را اداره می‌کند و قصد دارد آن را در فستیوال فیلم کن به فروش برساند.

جیمی فاکس در این فیلم نقش یک پرستار مراقب بیمارستان را ایفا می‌کند. او مسئولیت مراقبت از قربانی مرموز یک سارق بانک را بر عهده دارد و به این ترتیب این دو نفر به هم نزدیک می‌شوند اما درحالی‌که شخصیت فاکس به قربانی نزدیک‌تر می‌شود، مشخص می‌گردد که او هم قصد و غرض‌های خاص خود را برای این کار دارد. مورو اخیراً فیلم پرهزینه «۳۰۰: ظهور یک امپراتوری» را برای کمپانی برادران وارنر کارگردانی کرد. سالیوان استیپلتون، ایوا گرین و لینا هدی در این اثر نقش‌آفرینی کرده بودند. تاريخ ارسال: 1394/2/27
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.