پرده سینما

تهیه‌کننده «شکرستان» قصد تولید فیلم دارد

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه‌کننده مجموعه انیمیشن‌های تلویزیونی «شکرستان» و «تاریخ از این‌ور» از تدارک ساخت یک فیلم سینمایی انیمیشن با هدف جذب مخاطب کودک خبر داد. مسعود صفوی که تهیه مجموعه انیمیشن‌های «پلانکی»، «دهکده شادی»، «زوزو» و سریال‌های پرمخاطب تلویزیونی «شکرستان» و «تاریخ از این‌ور» را در کارنامه کاری خود دارد درباره تدارک تولید یک فیلم سینمایی انیمیشن برای کودکان به خبرنگار مهر گفت: تجربه‌های بسیاری در حوزه تهیه و تولید فیلم‌های انیمشین کسب کرده‌ام و همچنین همواره به تولید فیلم سینمایی برای کودکان فکر می‌کردم و به‌همین دلیل فکر کردم جا دارد یک فیلم بلند انیمیشنی برای کودکان ایران زمین بسازیم.

وی ادامه داد: پیش از این فیلم کوتاه انیمیشن «تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام» را در مدت زمانی ۱۷ دقیقه با موضوع دفاع مقدس تهیه و تولید کرده‌ام و تجربه تولید انیمیشن در قالب فیلم را نیز داشته‌ام. همچنین فیلمنامه این فیلم کوتاه را برای یک اثر بلند سینمایی ۱۰۰ دقیقه‌ای نیز نوشته بودم اما به‌دلیل مشکلات مالی نتوانستم آن را تولید کنم.

صفوی تصریح کرد: در حال حاضر در تدارک ساخت یک فیلم سینمایی انیمیشن با مخاطب کودک هستم که هنوز اسمی برای آن انتخاب نکرده‌ام و در حال تحقیق و نگارش فیلمنامه هستم. این فیلمنامه فضایی شیرین و جذاب برای کودکان دارد تا ۹۰ دقیقه فیلم را بدون خستگی و بی‌حوصلگی تماشا کنند.

صفوی در پایان گفت: بزرگ‌ترین مسأله انیمیشن‌های سینمایی این است که اغلب برای نوجوان‌ها ساخته می‌شوند و حوصله کودکان برای تماشای اثر کمتر در ساخت این آثار مورد توجه قرار می‌گیرد بنابراین یکی از اهداف مهم من در ساخت پروژه این است که کودکان و نیاز‌ها و حوصله‌شان را مدنظر قرار دهم. تاريخ ارسال: 1394/3/6
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.