پرده سینما

عرب‌نیا با «عاشقانه‌های ناآرام» بر صحنه تالار وحدت

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

فریبرز عرب‌نیا یکی از نقش‌های اصلی نمایش «عاشقانه‌های ناآرام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم جلالیان را بازی می‌کند. به گزارش ایسنا، این بازیگر که تحصیلات آکادمیک در رشته تئاتر دارد و در کارنامه حرفه‌ای‌اش کارگردانی و بازی در نمایش‌هایی چون «آوازخوان طاس»، «کالیگولا»، «دایره گچی قفقازی»، «بهرام چوبینه» و... به چشم می‌خورد قرار است از اواخر خردادماه با نمایش «عاشقانه‌های ناآرام» روی صحنه تالار وحدت برود. پیش از این، حضور محمدرضا فروتن و نیکی کریمی در این نمایش قطعی شده بود.

«عاشقانه‌های ناآرام» بازیگران دیگری نیز دارد که طی روزهای آینده انتخاب خواهند شد. همچنین کامیاب امین‌عشایری به‌عنوان طراح صحنه و گلناز گلشن به‌عنوان طراح لباس این روزها مشغول آماده‌سازی صحنه و لباس این نمایش هستند. گروه بازیگران نیز زیر نظر مریم جلالیان تمرینات‌شان را آغاز کرده‌اند. در این نمایش سکانس‌های برتر مهم‌ترین عاشقانه‌های سینمای ایران و جهان توسط بازیگران تئاتر و سینما بازسازی می‌شود. همچنین امیرمیلاد نیکزاد و یاشار خسروی اجرای زنده موسیقی این نمایش را بر عهده دارند.

برخلاف اخبار منتشر شده در برخی سایت‌ها و فضای مجازی، قیمت بلیت این نمایش یکصد هزار تومان نخواهد بود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است بلیت‌های «عاشقانه‌های ناآرام» به‌صورت متغیر از ۲۰ الی ۱۰۰ هزار تومان به علاقه‌مندان تئاتر عرضه شود. مریم جلالیان پیش از این با هنرمندانی چون سیامک احصایی، حمیدرضا آذرنگ، شهره سلطانی، رکسانا بهرام و... با عنوانین مختلف همکاری کرده و «عاشقانه‌های ناآرام» اولین تجربه کارگردانی او محسوب می‌شود. به گزارش ایسنا، این در حالی است که یکی از مدیران اداره کل هنرهای نمایشی خبر می‌دهد که این نمایش هنوز مجوز اجرا نگرفته است. تاريخ ارسال: 1394/3/10
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.