پرده سینما

«مد مکس» دو دنباله دیگر خواهد داشت

پرده سینما


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدمکس: جاده خشمجورج میلر کارگردان مد مکس تایید کرد جاده خشم با ساخت دو فیلم دیگر ادامه پیدا می کند.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، در حالی که ریدلی اسکات تایید کرد سه فیلم دیگر در ادامه پرومتئوس می سازد و هاسبرو نیز دیروز اعلام کرد چهار فیلم دیگر از ترنسفورمرها خواهد ساخت، و مارول هم پیش از این اعلام کرده بود چند فیلم از ابرقهرمان هایشان را می‌سازند، حالا مد مکس هم دو دنباله دیگر خواهد داشت.

هالیوود که به تازگی وارد فاز ساخت ادامه‌های بی پایان بر فیلم های پرفروشش شده مد مکس را هم به این مجموعه اضافه کرد.

جورج میلر کارگردان این فیلم در گفتگویی با یک سایت اینترنتی تایید کرد دو فیلم دیگر از فیلم های مکس را در دست ساخت دارد و تاکنون چندین فیلمنامه برای جاده خشم نوشته شده است.

وی گفت در روند نوشتن فیلمنامه ها ما حسابی به پیش زمینه قصه فکر کردیم و نه فقط شخصیت ها که همه وسایل نقلیه را مورد توجه قرار دادیم. این که چطور چرخ ها باید عمل کنند و دیگر  جزییاتی شبیه این ...

وی در ادامه گفت: در نهایت به دو فیلمنامه رسیدیم که خیلی هم برایش تلاش نکرده بودیم. حالا هم در حال مذاکره با استودیو «برادران وارنر» هستیم تا مسیر کار را روشن کنیم. اما این که کدام یک از این دو داستان را ابتدا در دست بگیریم خیلی مطمئن نیستم.

میلر گفت دلش می خواهد پیش از پرداختن به قسمت بعدی مد مکس یک فیلم کوچک بدون جلوه های ویژه بسازد و بعد فیلمبرداری جاده خشم بعدی را که شاید هشت ماه یا بیشتر طول بکشد، شروع کند. او گفت: هر روز در گرما و در میان گرو غبار فیلمبرداری کردن، خیلی  انرژی بر است.

یکی از فیلم های بعدی مد مکس: سرزمین زباله نام خواهد داشت. و شاید هم اسم آن مد مکس: فیوریوسا به اسم شخصیتی باشد که شارلیز ترون نقش او را در این فیلم بازی کرده است.  تاريخ ارسال: 1394/7/15
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.