پرده سینما

دستمزد باورنکردنی آقای باند! کریگ رکوردشکنی کرد!

پرده سینما 

  

دنیل کریگدنیل کریگ با دریافت مبلغ سنگین به عنوان دستمزد بازی در فیلم جدید جیمز باند، نام خود را به عنوان پردرآمدترین مامور 007 ثبت کرد.

به گزارش ایسنا، گزارش‌ها حاکی از آن است که دنیل کریگ بازیگر نقش جیمز باند در نهایت دستمزد باورنکردنی 60 میلیون دلاری را برای بازی در قسمت جدید این فیلم به جیب خواهد زد که شامل دستمزد بازی او و همچنین بخشی از سود حاصل از فروش فیلم است.

یک منبع نزدیک به کمپانی MGM سازنده مجموعه فیلم‌های جمیزباند جزئیات مالی دنیل کریگ در رابطه با پروژه جیمز باند فاش کرده است که بر این اساس 24 میلون دلار دستمزد بازیگری وی است و همچنین شش میلیون دلار از تبلیغات فیلم و تا سقف سی میلیون دلار از محل سود فروش فیلم به وی تعلق خواهد گرفت.

حتی با احتساب تورم، دنیل کریگ بالاترین دستمزد را در میان تمام بازیگرانی دریافت خواهد کرد تا کنون در نقش جیمز باند مقابل دوربین رفته‌اند.

به گزارش یاهو نیوز، پیش از این پیر برزنان دیگر بازیگر معروف فیلم‌های جیمز باند برای بازی در چهار فیلم از این مجموعه مبلغ 24.4 میلیون پوند دستمزد دریافت کرد، این در حالی است که جورج لازنبی از بازیگران قدیمی نقش مامور 007 تنها مبلغ 34 هزار دلار برای بازی در یک فیلم دریافت کرده است.

در حالی که دنیل کریگ هنوز قرارداد بازی در یک فیلم دیگر از مجموعه جیمزباند را دارد اما خودش عنوان کرده که به هیچ عنوان دیگر نمی‌خواهد در این نقش بازی کند.

کارگردانی قسمت جدید جیمز باند با عنوان شبح را همچون قسمت قبلی سام مندز برعهده دارد و علاوه بر دنیل کریگ بازیگرانی سرشناسی چون کریستوف والتس، اندرو اسکات، لئا سیدو، مونیکا بلوچی و دیوید باتیستا مقابل دوربین این فیلم خواهند رفت.

قسمت قبلی از این مجموعه فیلم در سال 2012 با عنوان اسکای فال به کارگردانی سام مندر و با حضور کریگ مامور 007 و خاویر باردم در نقش منفی با فروش 1.1 میلیارد دلار در سطح جهان به پرفروشترین فیلم در این مجموعه بدل شد و همچنین اولین فیلم انگلیسی بود که در این کشور به فروشی بیش از 100 میلیون پوند دست یافت.

سری فیلم‌های جیمز باند با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار در جایگاه دوم سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه فیلم‌های هری پاتر قرار دارد.

بیست و چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن جیمز باند از ششم نوامبر 2015 در انگلستان اکران می‌شود.

 


 تاريخ ارسال: 1394/7/19
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.