پرده سینما

پاسخ ایوبی به اظهارات اخیر حاتمی‌کیا/ سیزده سال پیش در پاریس

پرده سینما

  

 

حجت الله ایوبی. عکس از الهام عبدلیرئیس سازمان سینمایی در پاسخ به آرزوی ابراهیم حاتمی‌کیا برای سفیر شدن او و رفتن به کشوری دیگر، گفت: هرجا که باشم باز هم همین ماجرای فرش قرمز هست و نمایش فیلم‌های دیدنی ابراهیم حاتمی‌کیا.

به گزارش ایسنا، در پی اظهارات حاتمی‌کیا درباره جشنواره فیلم فجر و رئیس سازمان سینمایی، حجت‌الله ایوبی در کانال تلگرامی خود پاسخ کارگردان فیلم بادیگارد را داد.

 

وی در این پاسخ کوتاه نوشته است:

 

آقای حاتمی‌کیا آرزو کرد که من به «صدرات سفارت فرانسه» نائل شوم تا دست از سر ایشان بردارم. قسمت اول دعایشان ممکن است روزی مستجاب شود ولی قسمت دومش خیلی بعید است. هرجا که باشم باز هم همین ماجرای فرش قرمز است و نمایش فیلم‌های دیدنی ابراهیم حاتمی‌کیا. درست مانند سیزده سال پیش در پاریس برای نمایش ارتفاع پست.

ایوبی همچنین از طریق کانال تلگرامی خود اعلام کرده است: امروز شنبه یکم اسفندماه در دفتر آقای دکتر جنتی آخرین هماهنگی‌ها برای رونمایی از طرح بزرگ سامانه نمایش درخواستی «سند» انجام شد. امیدوارم این روز برای همه اهالی سینما روزی مهم و آغاز تحولی بزرگ برای ساماندهی اقتصاد سینمای ایران باشد. بدان امید.


 تاريخ ارسال: 1394/12/2
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

دمه ایوبی گرم که روی موازین ایستاده/مربی سینما گوساله سامری نیست شما درجا میزنید/ دمه بچه های دانشکده جنوب گرممممممممممممممممممممممم!!! کمی بروز باشید/چقدر بودجه و امکانات/ نصفشو به امیر یوسفی و مکری داده بودند اسکاری بودیم.

20+0-

يكشنبه 2 اسفند 1394
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.