پرده سینما

دفاع غریب پور، مظفری و حیدری از حجت الله ایوبی

پرده سینما

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهروز غریب پورطی مراسمی دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر از مدیران و دست اندرکاران جشنواره تقدیر کرد.

به گزارش پرده سینما در این مراسم که همه مدیران جشنواره حضور داشتند محمد حیدری گفت: من در ایام برگزاری جشنواره پشت هیچ تریبونی قرار نگرفتم اما در این مراسم صحبت می کنم زیرا همکاران صمیمی در این جمع حضور دارند.

حیدری گفت: از حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صادقانه و خالصانه تقدیر و تشکر می کنم زیرا در برگزاری این دوره از جشنواره بسیار با ما همراه بودند و به ما کمک کردند.

دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ادامه داد: بنده به عنوان دبیر جشنواره مطمئن هستم در جشنواره سی و پنجم شاهد برگزاری جشنواره ای باشکوهتر خواهیم بود.

در ادامه این مراسم بهروزغریب پور مدیر کاخ جشنواره  نیز گفت: در تقدیر من انجام کارهای سخت نوشته شده است. روزی که محمد حیدری این مسئولیت را به من داد به او گفتم سوابق کاری و سن زیادم را کنار بگذار و تصور کن من سرباز شما هستم و این مسئولیت را با دل و جان می پذیرم.

مدیر کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر همچنین گفت: جا دارد در این مراسم از حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی نیز تشکر کنم زیرا با درایتی که او داشت جشنواره بسیار خوبی برگزار شد.

غریب پور در ادامه خاطرنشان کرد: چندی پیش آقایی گفت خدا کند به ایوبی صدارت سفارت فرانسه را بدهند و بگذارد ما هم در عالم سینما کار خود را انجام بدهیم و من امروز در پاسخ به این آقا می گویم که واقعا حیف نیست چنین سخنانی را درباره یک آدم فرهیخته که گنجینه ای از علم و سواد است می زنید.

مدیر کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: حجت الله ایوبی مدیرباتجربه ای است که به چندین زبان از جمله فرانسه و عربی تسلط کامل دارد.

او همچنين مولانا پژوه و هنر شناس جامعي است.

وی ادامه داد: آقای حیدری کار سخت دشمنان جانانه ای دارد اما رفقای آینده داری را هم به همراه خواهد داشت. بدانید که فرهنگ این سرزمین نیاز به آدم هایی همچون شما دارد.

غریب پور در ادامه خاطرنشان کرد: علی معلم در جایی با کنایه گفته بود در کجای دنیا یک بازیگر مشاور دبیر جشنواره می شود و من امشب در پاسخ به او می گویم که ما باید قدر مهتاب کرامتی را بدانیم زیرا او به جای زیبایی ظاهر بیشتر زیبایی اندیشه داشت.

در ادامه این مراسم مجید مظفری مدیر کاخ مردمی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نیز گفت: از حجت الله ایوبی، محمد حیدری و همه شما همکاران تشکر می کنم.

وی ادامه داد: در ابتدا که این مسئولیت به من داده شد تصورم بر این بود که کار آسانی است اما به مرور متوجه حساست و سختی کار شدم. در همین مراسم از حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر می کنم به خاطر اعتمادی که به من کردند و این مسئولیت را به من دادند.

مظفری ادامه داد: تشکر ویژه ای از حجت الله ایوبی دارم زیرا زمانی که چند ماه  در خانه بیمار بودم تنها او بدون عکاس و گروه فیلمبرداری به عیادت من آمد.

مدیر کاخ مردمی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر همچنین گفت: آقای حیدری امیدوارم جشنواره سی و پنجم را هم با همین انرژی و شادابی که امروز دارید ، برگزار کنید.

در انتهای این مراسم مدیران سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر از محمد حیدری تقدیر کردند.


 تاريخ ارسال: 1394/12/2
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.