پرده سینما

«دراکولا»ی رضا عطاران آماده نمایش شد

پرده سینما

  

 

سیامک انصاری در دراکولافیلم سینمایی دراکولا آخرین ساخته رضا عطاران بازیگر و کارگردان سینمای ایران، این روزها در انتظار گرفتن پروانه نمایش است.

به گزارش ایسنا، مراحل فنی دراکولا به تازگی به پایان رسیده است و این فیلم هم اکنون برای اکران عمومی در انتظار دریافت پروانه نمایش است.

دراکولا همانطور که از عنوانش مشخص است، قصه تازه‌ای را در سینمای ایران به تصویر کشیده است که تا کنون تجربه نشده و می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد. همچنین عنوان می‌شود این فیلم متفاوت ترین اثر رضا عطاران در مقام کارگردانی است.

فریدون جیرانی منتقد و کارگردان سینمای ایران که از اعضای هیات انتخاب سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر بود، در برنامه سینمایی هفت دراکولا را یکی از آثار پرفروش سال 95 سینمای ایران دانست.

با توجه به این پیش بینی، دراکولا می‌تواند گزینه مناسبی برای اکران نوروزی باشد تا تنوع فیلم‌های پرمخاطب ترین فصل اکران سال را بیشتر کند.

در خلاصه داستان دراکولا آمده است: (باصدای آهسته) الو...سلام قربان... خوبین... آقا منو دزدیدن... بله... نمی شناسمشون...نه خیر سرکاری چیه... من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته... 38 سال، سنمو چرا می پرسین؟...نمی دونم کجا... شما باید پیدام کنین...آقا من گوشی ام آیفونه... ردیاب دارد...نمی شه پیدام کرد؟...آقا اومد...من قطع می کنم...

 

در این فیلم؛ لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می‌پردازند.


 تاريخ ارسال: 1394/12/5
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

منتطر آثری متفاوت از عطاران هستیم تا ژانر جدیدی در سینما ابداع شود و از تلخی ها فاصله بگیریم و دست از سفارشی سازی برداریم به امید آن روز

0+0-

چهارشنبه 5 اسفند 1394
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.