پرده سینما

پس از سالها دوری، اصغر هاشمی به سینما برگشت

پرده سینما

  

 

اصغر هاشمیاصغر هاشمی به زودی ساخت فیلم سینمایی جو گندمی را با تهیه کنندگی مشترک مسعود ردایی و احمد احمدی آغاز می کند. به گزارش مهر، اصغر هاشمی ۱۲ سال پیش فیلم سینمایی مجردها را کارگردانی کرد و جو گندمی جدیدترین فیلم اوست که پس از این مدت قرار است به تهیه کنندگی و سرمایه گذاری مشترک مسعود ردایی و احمد احمدی جلوی دوربین برود.

این فیلم به زودی وارد مرحله پیش تولید می شود و هنوز توافق نهایی با عوامل و بازیگران این پروژه انجام نشده است. هم اکنون پیمان عباسی مشغول بازنویسی نهایی فیلمنامه جو گندمی است.

جو گندمی یک کمدی اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده است: فقط یک چیزی رو نمی فهمم، اونی که چند ثانیه پیش می دیدم کابوس بود؟ یا اینی که الان می بینم رویاس؟ یا اصلا واقعیت چیه؟ می دونی یک ذره گیج شدم...

این اولین همکاری احمدی با ردایی در مقام تهیه کنندگی است. احمد احمدی پیش از این تهیه کنندگی ردکارپت به کارگردانی رضا عطاران را برعهده داشته است.

مسعود ردایی نیز امسال با فیلم مالاریا پرویز شهبازی در جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

اصغر هاشمی در این سال ها که از سینما دور بود، مجموعه تلویزیونی یک مشت پر عقاب را کارگردانی کرد. از دیگر ساخته های سینمایی این کارگردان می توان به نگین، زندگی، مهریه بی بی، دو همسفر و... اشاره کرد.


 تاريخ ارسال: 1394/12/18
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.