پرده سینما

ثریا حکمت بازیگر قدیمی سینما به کما رفت

پرده سینما

 

 

 

 


 

 

ثریا حکمتثریا حکمت بازیگر سینمای ایران که در دهه شصت و هفتاد حضوری خاطره برانگیز در تولیدات سینما داشت، به کما رفت. به گزارش ایسنا، این بازیگر که در اوایل سال جدید به دلیل مسمویت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود که بامداد امروز 16 فروردین ماه به دلیل تشنج بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

امین تارخ رئیس انجمن بازیگران که به همراه فرامرز روشنایی مدیرروابط عمومی این انجمن بر بالین حکمت حاضر شده بود گفت: از طریق خانه سینما مطلع وضعیت ایشان شدیم که متأسفانه وضعیت مناسبی ندارند و بخشی از مغز از کار افتاده است و تنفس به وسیله دستگاه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: برای درمان نیاز به بیمارستانی است که مجهز به نورولوژی و آی‌سی‌یو باشد که قرار است این انتقال صورت گیرد.

دختر ثریا حکمت هم درباره وضعیت مادرش به ایسنا گفت: بنابر اعلام پزشکان مادرم به دلیل لخته شدن خون به کما رفته است و در حال حاضر منتظر هماهنگی جهت انتقال هستیم.

ثریا حکمت که بیش از 12 سال است فعالیت بازیگری ندارد در آثاری چون شب شکن، تصویر آخر، خواستگاری، نیش، آواز قو و فیلم به‌یاد ماندنی ای ایران ناصر تقوایی به ایفای نقش پرداخته است.

سال 93، ثریا حکمت در گفت‌وگویی با ایسنا که در آن مقطع بازتاب وسیعی داشت از شرایط زندگی‌اش گلایه کرد و پس از آن برخی‌ها به او وعده‌ی حمایت دادند.



 تاريخ ارسال: 1395/1/16
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

شفای عاجل برای هنرمند کهنه کار سینما

1+0-

سه‌شنبه 17 فروردي 




فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.