پرده سینما

وضعیت بحرانی کیارستمی تقریباً رفع شده است

پرده سینما

 

  

 

 

عباس کیارستمیدر پی ابراز رضایت تیم معالج عباس کیارستمی‌ از وضعیت جسمی او و انتقال‌اش به بخش، تعدادی از سینماگران به بیمارستانی رفتند که این کارگردان سرشناس سینمای ایران در آن به سر می‌برد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایسنا،‌ هرچند عباس کیارستمی از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش VIP منتقل شده است اما ترجیح خانواده این است که فعلاً تا چند روز آینده، روند ملاقات همچنان متوقف باشد.

عصر 22 فروردین ماه و در ساعت ملاقات، هنرمندانی چون جعفر پناهی،‌کیانوش عیاری‌، حسن آقا کریمی و... با حضور در بیمارستان جویای حال این هنرمند شدند.

برادر عباس کیارستمی که در بیمارستان حاضر است، پاسخگوی هنرمندانی است که برای احوال‌پرسی این کارگردان سرشناس سینمای ایران به بیمارستان آمده بودند.

و به تازگی مسئول تیم رسیدگی به درمان عباس کیارستمی از وضعیت این هنرمند ابراز رضایت کرد و گفت: صبح امروز 22 فروردین‌ماه آقای کیارستمی را دیدم و خوشبختانه حال ایشان خوب است.

دکتر رضا پایدار درباره آخرین وضعیت عباس کیارستمی با بیان این مطلب ادامه داد: آقای کیارستمی از آی‌سی‌یو به بخش منتقل شده‌اند و وضعیت بحرانی تقریبا رفع شده است. ایشان غذا خورده‌اند، صحبت می‌کنند و خانواده‌شان در کنار ایشان هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که عباس کیارستمی تا چه زمانی در بخش بستری خواهد بود، توضیح داد: مراحل درمانی انجام شده است اما باید درمانشان ادامه پیدا کند و درباره این موضوع پزشک معالج ایشان باید تصمیم‌گیری و صحبت کند اما همین که ایشان از آی‌سی‌یو به بخش منتقل شده‌اند یعنی مریض عادی تلقی می‌شوند و ما آنقدر از بابت حالشان مطمئن بوده‌ایم که ایشان را به بخش عمومی منتقل کرده‌ایم.

عباس کیارستمی فیلمساز سرشناس در پی ناراحتی‌های گوارشی بعد از دو عمل جراحی در بیمارستان بستری شده است.

طی چند روز گذشته حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و محمدعلی موحد پژوهشگر و مولانا شناس، دقایقی این هنرمند را دیدند. تاريخ ارسال: 1395/1/23
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.