پرده سینما

اضافه شدن پردیس ۷ سالنه به ظرفیت سینمایی پایتخت

پرده سینما


 

 

 

 

 

 

 

 

در مراسم آغاز تجهیز یک پردیس سینمایی ۷ سالنه در غرب تهران، سینماگران تاسیس سالن های متعدد سینمایی را کمک به رونق تولید و اکران دانستند.

به گزارش مهر، مراسم آغاز تجهیز پردیس سینمایی مگامال ۲۹ شهریور با حضور مردم و سینماگرانی چون علیرضا تابش، منوچهر شاهسواری، فرشته طائرپور، همایون اسعدیان، حبیب اسماعیلی و میلاد کیمرام در لابی این مرکز تجاری - سینمایی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که اجرای آن را محمد سلوکی به عهده داشت منوچهر محمدی مسئول پردیس سینمایی مگامال و تهیه کننده سینمای ایران به جایگاه رفت و با تایید اینکه تاسیس سالن های سینمایی اتفاق خوبی است، بیان کرد: برای ما تهیه کنندگان این موضوع همیشه خوشحال کننده بود و از صاحبان این مجموعه و شهرداری تهران تشکر می کنم و امیدوارم این مجموعه سینمایی هرچه سریع تر راه اندازی شود و سطح استانداردی از زندگی و تفریح را در حد جهانی در این منطقه شاهد باشیم.

سپس شفیعی از مدیران این مجموعه تجاری بیان کرد: ابتدا قرار بود این مراسم در روز سینما برگزار شود اما این اتفاق به امروز موکول شد. این مجموعه برای خدمات رسانی و رفاه مردم شروع به کار کرد و ما در نظر داشتیم که فقط به جنبه انتفاعی و اقتصادی فکر نکنیم و رفاه شهروندان را مدنظر قرار دهیم.

وی افزود: ما نسبت به تجهیزات سالن های سینمایی این مجموعه حساسیت زیادی داشتیم به همین خاطر با وجود پیشنهادهای متعددی که می شد در انتخاب وسواس به خرج دادیم تا تیمی پیدا کنیم که بالاترین سطح تجهیزات فنی و مبلمان را برای ما به ارمغان بیاورند. امیدوارم این مجموعه سینمایی کمتر از یکسال دیگر راه اندازی شود.

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نیز در سخنانی بیان کرد: منطقه ای مثل اکباتان به این فضا نیاز داشت و من در چشم انداز پیش رو روزهای رونق تولید را می بینم و خوشبختانه با پیشرفت و رشد خوبی روبه رو هستیم. این آثار به جذب مخاطب کمک می کند و در نتیجه سالن های متعددی را در سطح شهر می طلبد. این سالن ها به تقویت فرهنگ مردم کمک می کند و امیدوارم علاقمندان به این محیط ساعات خوشی را بگذرانند.

فرشته طائرپور نیز در ادامه گفت: هر سالنی که ساخته شود برای ما یعنی یک بچه صاحبخانه شده و جای خوشحالی دارد که الان اینجا را در حد یک برج می بینم. امیدوارم در سالن های این مجموعه فیلم های خوبی روی پرده برود و ارتباط درستی بین مردم و سینماگران برقرار شود. سینمای نو به همه شما مبارک.

همچنین منوچهر شاهسواری در سخنانی گفت: در شهر ما محله همیشه از اهمیت خاصی برخوردار بود اما خیلی وقت است که نقاط تهران دیگر محله ندارد و اکباتان از معدود مناطقی است که جزو محله های قدیمی تهران محسوب می شود ولی بدون سالن سینما انگار یک چیزی کم داشت. خوشحالم که با بازگشایی این مکان بخشی دیگر از مراکز فرهنگی ما تقویت شد.

در پایان حبیب اسماعیلی نیز از ساخت این مجموعه سینمایی ۷ سالنه ابراز خرسندی کرد و گفت: هر سالنی که ساخته می شود کمک بزرگی به اکران فیلم ها خواهد کرد. امیدوارم با کمک بخش خصوصی بتوانیم فعالیت های فرهنگی را تقویت کنیم. تاريخ ارسال: 1395/6/31
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.