پرده سینما

لیلا حاتمی بازیگر فیلم جدید پیمان معادی شد

پرده سینما

 

 

 

 

 

 

 

 

لیلا حاتمیلیلا حاتمی بازیگر فیلم بمب پیمان معادی شد و دومین فیلم سینمایی معادی پس از یک پیش تولید طولانی به زودی جلوی دوربین می‌رود.

پیمان معادی نقش اصلی این فیلم سینمایی را علاوه بر کارگردانی بر عهده دارد و علاوه بر او لیلا حاتمی نیز در این فیلم حضور دارد.

سازندگان این فیلم سینمایی این روزها مراحل پایانی پیش تولید و قطعی کردن لوکیشن های بمب را پشت سر می‌گذرانند و این فیلم بزودی و با انتخاب کامل بازیگران مقابل دوربین خواهد رفت.

به جز پیمان معادی و لیلا حاتمی که برای اولین بار در بمب با یکدیگر همکاری می‌کنند، پیش از این حضور پیمان جعفری به عنوان مجری طرح و محمود کلاری به عنوان مدیر فیلمبرداری در دومین فیلم معادی که برای رونمایی در فجر ساخته خواهد شد، قطعی شده است.

پیمان معادی که فعالیتش را به عنوان بازیگر در سینمای ایران با درباره الی و بعد از آن جدایی نادر از سیمین اصغر فرهادی آغاز کرد، بعد از آن توانست در چند فیلم و سریال آمریکایی ایفای نقش کند و از مهم ترین آنها می‌توان به کمپ ایکس ری اشاره کرد.

داستان بمب به روزهای موشک‌باران تهران در دهه شصت برمی‌گردد و تهیه‌کنندگی آن را مهدی داوری برعهده دارد که در حال حاضر فیلم سینمایی اروند با موضوع شهدای غواص را بر پرده سینماها دارد. تاريخ ارسال: 1395/7/25
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

لیلا حاتمی و پیمان معادی امیدوارم فیلم به اثر شاهکاری نبدیل شود چرا که این دو قبلا در بهترین اثر اصغر فرهادی درخشیدند.

0+0-

يكشنبه 25 مهر 1395
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.