پرده سینما

«آشغال‌های دوست داشتنی» در جشنواره جهانی فجر رد شد

پرده سینما

  

 

 

شهای حسینی در آشغالهای دوست داشتنیفیلم سینمایی آشغال‌های دوست داشتنی که فرم شرکت در جشنواره جهانی فجر را پر کرده بود توسط دبیرخانه جشنواره پذیرفته نشد و دلیل آن دریافت تعداد زیادی فیلم با کیفیت بالا در این جشنواره عنوان شد.

محسن امیریوسفی با اعلام این مطلب به ایسنا گفت:  در پنج بار ثبت نام در جشنواره فیلم فجر و جشنواره جهانی سال گذشته، آشغال‌های دوست داشتنی هیچ گاه اجازه نیافت توسط هیئت انتخاب بررسی رسمی شود، ولی در این دوره از جشنواره جهانی فجر برای اولین بار این فیلم را بررسی و از لحاظ کیفی رد کردند که از این بابت از آقای میرکریمی تشکر می‌کنم. با آرزوی موفقیت برای برگزارکنندگان این جشنواره جهانی در انتظار قضاوت واقعی در مورد کیفیت آشغالهای دوست داشتنی در زمان اکران از طرف تماشاگران و اهالی مطبوعات می‌مانم.

آشغال‌های دوست داشتنی در سال ۱۳۹۱ بعد از دریافت پروانه ساخت به فیلمبرداری رسید ولی بعد از شش سال هنوز اجازه اکران عمومی نیافته است. ابراهیم داروغه زاده ریاست اداره نظارت و ارزشیابی عید امسال بابت اکران نشدن این فیلم از امیریوسفی عذرخواهی کرد و وعده داد به زودی این فیلم اکران خواهد شد.

بازیگران آشغال‌های دوست داشتنی به ترتیب ورود عبارتند از: شیرین یزدانبخش، حبیب رضائی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی.

 

 

در همین رابطه بخوانید

 

توضیحات جشنواره‌ جهانی فجر درباره‌ «آشغال‌های دوست‌داشتنی»


 تاريخ ارسال: 1397/1/18
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.