پرده سینما

توضیحات جشنواره‌ جهانی فجر درباره‌ «آشغال‌های دوست‌داشتنی»

پرده سینما 

 

آشغالهای دوست داشتنیروابط‌ عمومی جشنواره‌ جهانی فجر در پی انتشار اظهارات محسن امیریوسفی مبنی ‌بر رد‌شدن فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» از ‌این ‌رویداد توضیحاتی داد.

 در متن این توضیحات که در پی اظهارات امیریوسفی ارائه شده، آمده است:

 

«۱. جشنواره جهانی فجر همچون سایر جشنواره‌های بین‌المللی بلافاصله پس از تعیین‌تکلیف فیلمی که درخواست شرکت در جشنواره را داده است، ایمیلی به درخواست‌کننده ارسال می‌کند و ضمن تشکر از درخواست او، نتیجه رد یا قبول درخواست را به اطلاع او می‌رساند.

 ۲. محتوای این ایمیل، برای همه متقاضیان مشترک است و متن اختصاصی برای هیچ‌کس تنظیم و ارسال نشده و نمی‌شود.

۳. طبق خبر منتشر‌شده گویا جناب امیر‌یوسفی ایمیلی با این مضمون دریافت کرده‌اند که فیلم شما فاقد‌ کیفیت بوده یا در زمره فیلم‌های باکیفیت قرار ندارد. طبیعی است که چنین مفهومی در ایمیل ارسالی وجود ندارد و جشنواره جهانی کمال احترام را برای همه فیلم‌سازان و فیلم‌ساز خوب کشورمان آقای امیریوسفی قائل است.

۴. طبق آیین‌نامه جشنواره جهانی فجر، هر فیلم فقط یک‌ بار می‌تواند درخواست حضور در جشنواره را داشته باشد و فیلم آقای امیریوسفی سال گذشته نیز فرم درخواست را پر کرده بود.

۵. متن کامل ایمیل ارسالی برای کلیه متقاضیان شرکت در یکی از بخش‌های جشنواره که به هر دلیل درخواستشان پذیرفته نشده، عینا به قرار زیر است:

«جناب آقای/ سرکار خانم...

با سپاس از ثبت و ارسال اثرتان در سی‌وششمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر، به اطلاع می‌رسانیم در این دوره افتخار دریافت تعداد زیادی فیلم با کیفیت بالا را داشتیم. علاقه‌مند بودیم امکان نمایش تمامی این آثار ارزشمند فراهم می‌شد.

متأسفانه فیلم شما برای نمایش در این دوره جشنواره انتخاب نشده است. با این حال تلاشتان را قدر دانسته و بی‌صبرانه در انتظار آثار دیگر شما در دوره‌های آتی جشنواره خواهیم ماند.

با سپاس

دبیرخانه جشنواره جهانی فیلم فجر».

 

در همین رابطه بخوانید

«آشغال‌های دوست داشتنی» در جشنواره جهانی فجر رد شد

 


 تاريخ ارسال: 1397/1/19
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.