پرده سینما

فیلم اصغر فرهادی در ایران اکران عمومی می‌شود؟

پرده سینما


 

 

 

 

همه می دانند ساخته اصغر فرهادیدر حالی تاریخ اکران جدیدترین فیلم اصغر فرهادی در کشورها و فستیوال‌های خارجی به تازگی اعلام شده است که همچنان اظهار نظری رسمی درباره‌ی وضعیت اکران این فیلم در ایران مطرح نشده است.

به گزارش ایسنا، اصغر فرهادی خرداد ماه و در اولین نمایش فیلمش در جشنواره‌ی «کن» گفته بود:«همچنان اولویت من ساخت فیلم در ایران است و فیلم‌هایم را نیز تا جایی که بشود سعی می‌کنم در ایران نمایش دهم. درباره این فیلم هم نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتاد و فیلم دوباره تدوین می‌شود یا خیر. من کار خودم را می‌کنم و اگر امکان نمایش آن فراهم شود بسیار خوشحال می‌شوم. میل قلبی من نمایش فیلم در ایران است.»

این در حالی است که تاکنون از سوی مسوولان سینمایی وزارت ارشاد،اظهار نظر رسمی درباره‌ی وضعیت اکران این فیلم منتشر نشده است و خبرنگار ایسنا پیگیر وضعیت اکران فیلم همه می‌دانند در ایران از سوی مسوولان است.

فیلم همه می‌دانند به تازگی اعلام شده است که در ادامه اکران عمومی‌اش در کشورهای فرانسه ،بلژیک، سوئیس (بخش فرانسه زبان) در کشورهای آرژانتین، اسپانیا، آلمان و ایتالیا نیز تاریخ اکرانش قطعی شد.

طبق اعلام پخش کننده بین‌الملل این فیلم، همه می دانند از تاریخ ششم سپتامبر (۱۵ شهریور ماه) در آرژانتین، از چهاردهم سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) در اسپانیا، از بیست و هفتم سپتامبر (۵ مهر ماه) در آلمان و از هشتم نوامبر (۱۷ آبان ماه) در ایتالیا نمایش عمومی‌اش را آغاز خواهد کرد.

 

‌همچنین  تاریخ نمایش همه می دانند در چند ماه آینده در فستیوال ها، به این شرح  است:

 

فستیوال فیلم سارایوو (۱۰ تا ۱۷ آگست همزمان با ۱۹ تا ۲۶ مرداد ماه)

 

فستیوال کپنهاگ پیکس (۲۷ سپتامبر تا ۱۰ اکتبر همزمان با ۵ تا ۱۸ مهر ماه)

 

- فیلم افتتاحیه فستیوال فیلم آنتالیا (۲۸ تا ۳۰ سپتامبر همزمان با ۶ تا ۸ مهر ماه)

 

فستیوال مورلیا در مکزیک (۲۰ تا ۲۸ اکتبر همزمان با ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه)

 

فستیوال فیلم استکهلم (۷ تا ۱۸ نوامبر همزمان با ۱۶ تا ۲۷ آبان ماه)

 

همه می‌دانند پیش‌تر در فستیوال‌های کن، مونیخ، ارمنستان، کارلووی واری، نیو هوریزن (لهستان) به روی پرده رفته  است.

در خلاصه داستان فیلم همه می‌دانند آمده است: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.

علاوه بر پنه‌لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین بازیگر مطرح آرژانتینی، ادوارد فرناندز، باربارا لنی»، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ از دیگر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

 

خوزه لوییس آلکاینه مدیر فیلمبرداری، کلارا نوتاری مدیریت هنری،‌ سونیا گرانده طراح لباس، هایده صفی یاری تدوین‌گر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری این فیلم هستند.


 تاريخ ارسال: 1397/4/30
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>سعید مهرپور:

بالاخره یه دوری میزنه جوایزه بی شماری رو کسب مبکنه-دلها رو فتح میکنه-یک سال سیرابم میکند از هر چه فیلم دیدن و در آخر چشم حسودهایش را کور میکند. هنوز تک پهلوان سینمای ایران میتازد و برخی با گلایه (ا.ح) الکی آثار تک بعدی میسازند و در این شرایط اقتصادی پول بیت مال را به باد فنا میدهند. از همه اثار فرهادی دفاع نمیکنم او فیلم ضعیف و متوسط هم دارد و این امر طبیعیست اما چه در اثار او میگذرد که لبریز از عشق میشویم.مگر میشود شهر زیبا را ندید . مگر میشود از کنار تلخترین چهار شنبه سوری یال به اسانی عبور کرد. مگر میشود تلخی بی پایان یا سکانس پانتومیم درباره الی را ندید . حرف زیاد از است و زمان کم. میبنیم و مال و مال از عشق میشویم. دمه بچه های دانشکدههههههههه حقوق گرم. یا علی

1+0-

يكشنبه 31 تير 1397
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.