پرده سینما

برد پیت رو در رو با یک شکایت جدید/ میلیون‌ها دلار هزینه شد

پرده سینما


 

 

 

 

 

 

 

براد پیتدر حالی که روز پیش وکیلی ادعا کرد، قصد دارد برد پیت را برای ساخت خانه‌های سبز پس از توفان کاترینا به دادگاه بکشد مقامات رسمی اورلئانز از این امر ابراز شگفتی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، یکی از مقامات رسمی اورلئانز دیروز اعلام کرد از شنیدن خبر احتمال شکایت علیه برد پیت و بنیاد «درستش کن» او توسط روان آستین وکیل دادگستری بسیار متعجب شده است زیرا او با ساخت‌ خانه‌های دوستدار محیط زیست پس از توفان کاترینا به مردم زیادی کمک کرده است.

در عین حال گفته شده این ستاره سینما اکنون در حال برطرف کردن مشکلاتی است که ایجاد شده و میلیون‌ها دلار دیگر را صرف این کار کرده است.

روان آستین دیروز اعلام کرد ساکنان این خانه‌ها حالت بیماری و سردرد دارند.

وی گفته است بنیاد برد پیت قول داد تا به منطقه بازگردد و به برطرف کردن مشکلات خانه‌هایی بپردازد که به این افراد فروخته است اما این کار را نکرده است.

اما در عین حال گفته شده ماموران پیت هم اکنون در محل و مشغول درست کردن اشکالاتی هستند که ایجاد شده است.

برخی معتقدند استفاده از مواد ضعیف در ساختار این ساختمان‌ها آنها را آسیب‌پذیر کرده و در حالی که برخی از این خانه‌ها می‌توانند تعمیر شوند اما برخی دیگر احتمالا باید کاملا تخریب شوند.

گفته شده کارمندان پیت بیش از یک سال است که دارند سعی می‌کنند این ساختمان‌ها را تعمیر کنند و این کار از زمانی شروع شده که خود او متوجه شد همه چیز کاملا استاندارد پیش نرفته است. به همین دلیل درست نیست که بگوییم او پس از طرح شکایت آستین دست به کار شده است.

پیت بنیاد «درستش کن» را یک سال پس از توفان ویرانگر کاترینا در سال ۲۰۰۶ راه‌اندازی کرد و از طریق این بنیاد غیرانتقاعی به کمک ویلیام مک‌دونا طراح ساختمان، بیش از ۱۵۰ خانه‌ برای مردمی ساخت که خانه‌هایشان بر اثر توفانی با شدت بالا کاملا از بین رفته بود.

این خانه‌ها توسط برترین آرشیتکت‌ها از جمله فرانک گری طراحی شدند و از پنل‌های خورشیدی برای تولید انرژی سبز در آنها بهره گرفته شده است.

این اقدام پیت با حمایت الن دی جنرس و اپرا وینفری روبرو شد و آنها نیز به این حرکت پیوستند و این اقدام انسان‌دوستانه حتی جایزه طراحی ملی ۲۰۱۶ را برای کوپر هویت دریافت کرد که از برترین افتخارهای صنعت طراحی ساختمان است.

اکنون در حالی که بیش از یک دهه از این رویداد می‌گذرد، بنیاد پیت با شکایت رسمی بیش از ۱۰ تن از ساکنان روبرو است که مدعی‌اند برخی از این خانه‌ها نشتی دارند یا دچار پوسیدگی شده‌اند و حتی سقف‌هایشان شکسته است.

در حالی که برخی از این شکایت‌ها از سال ۲۰۱۳ شروع شد، بنیاد پیت سال ۲۰۱۵ شکایت ۵۰۰ هزار دلاری از کارخانه فروشنده چوب را به دادگاه ارایه کرد. تاريخ ارسال: 1397/6/10
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.