پرده سینما

تینا پاکروان: در «لس‌آنجلس‌-تهران» قرار بود نقش پرستویی را ژرار دوپاردیو بازی کند

پرده سینما 

 

 

 

تینا پاکروان: در «لس‌آنجلس‌-تهران» قرار بود نقش پرستویی را حضور ژرار دوپاردیو بازی کند  تینا پاکروان کارگردان فیلم سینمایی لس آنجلس-تهران می‌گوید صحبت‌های نهایی با ژرار دوپاردیو برای بازی در این فیلم انجام شده بود و این بازیگر فرانسوی نیز تایید نهایی را برای حضور داده بود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از اکران فیلم سینمایی لس آنجلس-تهران خبرهایی درباره حضور ژرار دوپاردیو بازیگر مشهور فرانسوی که قرار بود نقشی که پرویز پرستویی آن را بازی کرده را مقابل دوربین تینا پاکروان ببرد شنیده شد. تینا پاکروان کارگردان این فیلم سینمایی در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره جزئیات حضور این بازیگر گفت: «طرح اولیه‌ فیلم لس‌آنجلس-تهران نوشته شده بود و می‌خواستیم فیلمنامه را بنویسیم، آن موقع صحبت‌هایی هم با آقای دوپاردیو کرده بودیم و قرار بود ایشان آن نقش را بازی کنند. قرارداد را هنوز ننوشته بودیم اما تایید نهایی را گرفته بودیم. همان موقع من درگیر این بودم که فیلمنامه را چطور بنویسم که در کنار هم قرار گرفتن یک شارلاتان فرانسوی و یک پسر ایرانی بزرگ‌شده آمریکا که قرار است هر دویشان به ایران بیایند جذاب شود. آن مقطع که مشغول بازی در خانه کاغذی بودم مشورت می‌کردیم و  در میان همین بحث‌ها احساس کردم چشمان آقای پرستویی برق زد و از ایشان پرسیدم شما دوست دارید این نقش را بازی کنید؟ گفتند فیلمنامه‌ات را بده من بخوانم و من می‌آیم بازی می‌کنم. این کارگردان درباره اینکه چرا در نهایت دوپاردیو نقش اصلی فیلمش را بازی نکرد نیز توضیح داد: «من به این چالش برخوردم که در صورت حضور آقای دوپاردیو ما باید زیرنویس برای فیلم بگذاریم و خودم نمی‌توانستم با این قضیه کنار بیایم و احساس می‌کردم مخاطب هم از فضای فیلم جدا می‌شود.»تینا پاکروان کارگردان فیلم سینمایی لس آنجلس-تهران می‌گوید صحبت‌های نهایی با ژرار دوپاردیو برای بازی در این فیلم انجام شده بود و این بازیگر فرانسوی نیز تایید نهایی را برای حضور داده بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از اکران فیلم سینمایی لس آنجلس-تهران خبرهایی درباره حضور ژرار دوپاردیو بازیگر مشهور فرانسوی که قرار بود نقشی که پرویز پرستویی آن را بازی کرده را مقابل دوربین تینا پاکروان ببرد شنیده شد.

تینا پاکروان کارگردان این فیلم سینمایی در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره جزئیات حضور این بازیگر گفت: «طرح اولیه‌ فیلم لس‌آنجلس-تهران نوشته شده بود و می‌خواستیم فیلمنامه را بنویسیم، آن موقع صحبت‌هایی هم با آقای دوپاردیو کرده بودیم و قرار بود ایشان آن نقش را بازی کنند. قرارداد را هنوز ننوشته بودیم اما تایید نهایی را گرفته بودیم. همان موقع من درگیر این بودم که فیلمنامه را چطور بنویسم که در کنار هم قرار گرفتن یک شارلاتان فرانسوی و یک پسر ایرانی بزرگ‌شده آمریکا که قرار است هر دویشان به ایران بیایند جذاب شود. آن مقطع که مشغول بازی در خانه کاغذی بودم مشورت می‌کردیم و  در میان همین بحث‌ها احساس کردم چشمان آقای پرستویی برق زد و از ایشان پرسیدم شما دوست دارید این نقش را بازی کنید؟ گفتند فیلمنامه‌ات را بده من بخوانم و من می‌آیم بازی می‌کنم.

این کارگردان درباره اینکه چرا در نهایت دوپاردیو نقش اصلی فیلمش را بازی نکرد نیز توضیح داد: «من به این چالش برخوردم که در صورت حضور آقای دوپاردیو ما باید زیرنویس برای فیلم بگذاریم و خودم نمی‌توانستم با این قضیه کنار بیایم و احساس می‌کردم مخاطب هم از فضای فیلم جدا می‌شود.» تاريخ ارسال: 1397/9/3
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>سعیدرضا مهدوی:

افتتتتتتتتتتتتتتاااااااااض

0+0-

دوشنبه 5 آذر 1397
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.