پرده سینما

بازگشت شاهانه «جانی دپ» به دنیای بازیگری

پرده سینما


 

 

 

 

 

تهران- ایرنا- ستاره مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» پس از دو سال دوری از بازیگری، در نقش لویی پانزدهم فرانسه جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ورایتی، جانی دپ که از طرف همسر سابقش، امبر هرد، به خشونت خانگی متهم شد، از سال ۲۰۲۰ که در فیلم میناماتا ساخته اندرو لویتاس درباره یک عکاس جنگی بازی کرد تاکنون جلوی دوربین هیچ فیلمی نرفته است.

اگرچه این بازیگر سرشناس آمریکایی پس از اتهامات خشونت خانگی و درگیری حقوقی با روزنامه سان انگلیس از هالیوود طرد شد اما در اروپا واکنش منفی چندانی نگرفت. وی اخیرا از دو جشنواره کارلووی واری و سن سباستین جایزه افتخاری دریافت کرد. او همچنین در سال ۲۰۲۰ در جشنواره فیلم‌های آمریکایی دوویل در فرانسه مورد تجلیل قرار گرفت و جایزه خود را از دستان کاترین دنو دریافت کرد.

حالا این ستاره هالیوودی قرار است در فیلم بعدی مایوین، بازیگر و سینماگر فرانسوی، نقش لویی پانزدهم فرانسه را بازی کند. فیلمبرداری این پروژه تابستان سال جاری در لوکیشن‌هایی از فرانسه آغاز می‌شود. عنوان فیلم و داستان آن هنوز اعلام نشده است.

لویی پانزدهم، ملقب به لویی محبوب، ۵۹ سال در فرانسه حکمرانی کرد که پس از لویی چهاردهم، بلندترین مدت پادشاهی در این کشور است. این پادشاه با وجود لقبی که داشت، در پایان به دلیل اتهام فساد و عیاشی در حالی درگذشت که چندان محبوب نبود.

جانی دپ برای بازی در این فیلم باید روی زبان فرانسه خود کار کند. اگرچه وی چند سالی را در فرانسه زندگی کرده است اما هنوز فرانسه را با لهجه آمریکایی صحبت می‌کند.

 


 تاريخ ارسال: 1400/11/3
کلید واژه‌ها: جانی دپ، دزدان دریایی کارائیب، امبر هرد

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.