پرده سینما

نتایج آرای مردمی فجر در دسترس همه قرار گرفت / «ملاقات خصوصی» همچنان در صدر

پرده سینما


 

 

 

 


 

دسترسی مخاطبان برای مشاهده آخرین نتایج آرای مردمی چهلمین جشنواره فیلم فجر فراهم شد.

به گزارش ایسنا چهلمین جشنواره فیلم فجر امکان دسترسی مخاطبان برای مشاهده آخرین نتایج آرای مردمی را فراهم کرده است.

بر این اساس مخاطبان آثار بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر می‌توانند با مراجعه به لینک https://fajrvote.samfaa.ir/result نتایج آرای مردمی سیمرغ بلورین بهترین فیلم برگزیده تماشاگران را مشاهده کنند.

در جدول نتایج آرای مردمی، اطلاعات تعداد بیننده (بلیت‌های چاپ شده)، تعداد رای (تعداد آرای ثبت شده) و میانگین رای (تعداد رای / مجموع امتیازهای داده شده) در دسترس قرار دارد.

باتوجه به آنکه این سامانه با فاصله زمانی به روز می‌شود اما بر اساس آخرین بروزرسانی آن در ۱۶بهمن‌ماه، فیلم «ملاقات خصوصی» همچنان در صدر جدول قرار دارد.

فیلم «ملاقات خصوصی» ساخته امید شمس با بیش از پنج هزار بیننده و نزدیک به دو هزار رای در مقام اول قرار گرفت. پس از آن فیلم «موقعیت مهدی» هادی حجازی‌فر با نزدیک به چهارهزار و پانصد تماشاچی و حدود هزار و پانصد رای دومین فیلم جدول است، «علفزار» به کارگردانی کاظم دانشی با وجود آنکه تعداد مخاطب بیشتری از «موقعیت مهدی»داشته اما میانگین رای آن کمتر بوده و به این ترتیب در مقام سوم قرار گرفته است.

دو جایگاه چهارم و پنجم به ترتیب به فیلم «شادروان» ساخته حسین نمازی با هزارو پانصد رای و میانگین آرا ۴.۱۷ و «مرد بازنده» محمدحسین مهدویان با هزار و هشتصد رای و میانگین آرا ۳.۸۶ رسید.

باتوجه به این جدول با وجود آنکه تعداد تماشاچیان برخی فیلم‌ها بیشتر از پنج فیلم برتر بوده اما به دلیل آنکه میانگین آرا یا حتی تعداد آرا آنها پایین‌تر بوده، نتوانستند تا امروز در میان پنج فیلم برتر قرار بگیرند.


 تاريخ ارسال: 1400/11/17
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.