پرده سینما

سیروس مقدم ساخت «پایتخت 3» را برای عید امسال قطعی کرد

پرده سینما

سیروس مقدم کارگردان پایتخت 1 و 2 درباره‌ تولید سری سوم پایتخت برای نوروز 92 اعلام کرد: بناست که با کمک دوستانی از جمله محسن تنابنده،‌الهام غفوری، مدیر شبکه‌ اول و همچنین آقای سیفی آزاد تولید پایتخت 3 را برای نوروز امسال داشته باشیم.

 

سیروس مقدماین کارگردان در گفت‌و‌گویی که با ایسنا، گفت: در حال حاضر درگیر سریال بچه‌های نسبتاً بد هستم و به محض اینکه کارمان در این پروژه تمام شود، کم‌کم به ساخت پایتخت 3 و سوژه‌هایی که باید در ماجرا باشند، فکر خواهیم کرد تا ان‌شاءالله به کمک دوستان پایتخت3 را نیز در نوروز امسال برای بینندگان داشته باشیم.

 

سری اول مجموعه تلویزیونی پایتخت عید نوروز دو سال پیش از شبکه اول سیما به نمایش درآمد که پس از آن تصمیم گرفته شد تا سری دوم آن هم با عنوان پایتخت 2 ساخته شود؛ سریالی که در این قسمت از پایتخت فراتر رفت و با دستمایه قرار دادن داستان انتقال یک گنبد و گلدسته از سواحل دریای مازندران به جزیره قشم، شمال تا جنوب کشور را سیر کرد.

 

سریال پایتخت 2 با ویژگی‌هایی چون احترام به پدر و مادر، بهره بجا و هوشمندانه از نمادهای مذهبی، ترسیم زندگی ساده اما زیبای ایرانی، اشاره نقادانه به مشکلات اقتصادی مردم و البته استفاده از کمدی بدون غلطیدن در ابتذال،ساخته شد.


 تاريخ ارسال: 1392/5/19
کلید واژه‌ها:

نظرات خوانندگان
>>>داود:

با عرض سلام میشه در پروسه که مخواهید شروع کنید نقشی بمن اراعه کنید که قرارداد بگیرم باتشکر و قدر دانی از زحمات شما 09354158669

0+0-

شنبه 19 مرداد 1392
فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.