پرده سینما

مهدویان پروانه نمایش «شیشلیک» را منتشر کرد

پرده سینما


 

 

 

 


 

در پاسخ به مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم؛ مهدویان پروانه نمایش «شیشلیک» را منتشر کرد/ چرا اجازه اکران نمی‌دهید؟

کارگردان فیلم سینمایی «شیشلیک» در صفحه مجازی خود نسبت به وضعیت اکران این فیلم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار سینمایی صبا، محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «شیشلیک» در صفحه مجازی خود در انتقاد به صحبت‌های مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم درباره توقیف فیلم‌ها، با انتشار پروانه نمایش فیلم خواستار این شد تا تکلیف اکران این فیلم را مشخص کنند.

متن پیام این کارگردان بدین شرح است: «مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم در مصاحبه با اعتماد فرمودند: «برنامه مدیران مربوطه در دولت سیزدهم این است که هیچ فیلمی از جانب سازمان سینمایی و وزارت ارشاد توقیف نشود و از آن‌جا که رئیس سازمان سینمایی برآمده از سینما و اتفاقاً تهیه‌کننده سینما هستند، از همان ابتدا بر عدم توقیف فیلم‌ها و کمک به خروج آثار از بلاتکلیفی یا توقیف تاکید داشته‌اند.

سهرابی با طرح پرسشی دال بر این‌که اگر فیلمی مجرای قانونی را طی کرده و استانداردهای داخلی را رعایت کند چرا و به چه دلیل باید دچار مشکل شود افزود: ما در سازمان سینمایی در تلاشیم هیچ فیلم و فیلم‌سازی در اکران فیلم‌هایش دچار انسداد نشود…»

اگر این حرف‌ها صادقانه است پس چرا فیلم سینمایی شیشلیک را که همه‌ مجاری قانونی را طی کرده و یک سال پیش پروانه‌ نمایش گرفته از بلاتکلیفی و به قول خودتان انسداد بیرون نمی‌آورید؟»


 تاريخ ارسال: 1401/3/30
کلید واژه‌ها: پروانه نمایش فیلم شیشلیک، محمدحسین مهدویان، روح الله سهرابی

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.