پرده سینما

تصحیح و تفهیم در اعلام نامزدهای جشنواره فجر سی و پنجم!

پرده سینما

 


 

 

 

 

 

 

 

 

یک توضیح برای یک نامزدی فیلم فجر و تهیه‌کننده فیلم جلیلوند

 

بدون تاریخ، بدون امضا. امیر آقاییدبیرخانه جشنواره فیلم فجر اعلام کرد آرش آقابیک برای فیلم یک روز بخصوص نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه میدانی بخش سودای سیمرغ شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، با اعلام فهرست نامزدهای بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره نام ارشا اقدسی به عنوان نامزد بخش جلوه‌های ویژه برای فیلم یک روز بخصوص اعلام شده بود که این اعلام مبتنی بر اطلاعاتی بود که از فرم تکمیل و ارائه شده توسط صاحب اثر استخراج شد.

دبیرخانه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر اعلام کرد: بدینوسیله و بر اساس اطلاعات عنوان‌بندی فیلم یک روز بخصوص، اعلام می‌شود که نام نامزد بخش جلوه‌های ویژه میدانی فیلم یک روز بخصوص، آرش آقابیک است.

بر این اساس، آرش آقابیک با سه فیلم خفه‌گی، رگ خواب و یک روز بخصوص یکی از 5 نامزد بهترین جلوه‌های ویژه میدانی است.

 

 

ماجرای تهیه‌کنندگی فیلم «بدون تاریخ بدون امضاء» چیست؟

 

همچنین مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی اعلام کرد: از نظر اداره کل سینمای حرفه‌ای کارگردان فیلم بدون تاریخ بدون امضا، وحید جلیلوند و تهیه کننده آن، علی جلیلوند است.

محمدرضا فرجی در گفت‌وگویی در پی ایجاد شائبه‌هایی در زمینه تهیه‌کنندگی فیلم بدون تاریخ، بدون امضا به عنوان یکی از نامزدهای بهترین فیلم سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، تأکید کرد که تهیه‌کننده این فیلم بر اساس اسناد و مدارک، علی جلیلوند است.

او اظهار داشت: با توجه به اظهارات علی جلیلوند تهیه کننده بدون تاریخ بدون امضا در این زمینه که شخص دیگری در تهیه‌کنندگی این فیلم نقش داشته است، متذکر می‌شود که بر اساس اسناد و مدارک  و ضوابط حاکم بر شورای صدور پروانه ساخت، از نظر اداره کل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی کارگردان فیلم بدون تاریخ بدون امضا، وحید جلیلوند و تهیه کننده آن، علی جلیلوند است.

 

 

در همین رابطه بخوانید

 

اعلام انصراف منیر قیدی از نامزدی فیلم فجر

انصراف ۲ نامزد جشنواره‌ی فیلم فجر از ادامه داوری شدن

اعتراض محسن قرایی به نامزدهای بخش سودای سیمرغ: چرا حامد بهداد را کاندید نکردید؟

تصحیح و تفهیم در اعلام نامزدهای جشنواره فجر سی و پنجم!

تهیه‌کننده «فصل نرگس»: مفتخریم در لیست نامزدها نیستیم!


 تاريخ ارسال: 1395/11/20

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.